Juice beauty ürünleri kullanan var mı?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve SipidiGonzales tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : SipidiGonzales
  1. SipidiGonzales

SipidiGonzales Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar aranızda by markanın cilt bakım ürünlerini kullanan var mı? Doğal meyve sularından elde ediliyormuş biraz araştırdım çok bilg bulamadım ama bulduklarım da memnun müşterilerdi, kendi sitesined ki yorumlar ise gerçekten çok iyiydi... Kullanan varsa deneyimlerini yazarsa sevinirim.bayanssulusmile

2. 18 Ekim 2010
  3. PATKA

PATKA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben yüz temizleme jelini kullanıyorum tamamen doğal diyebilirim paraben denen madde yok en iyi tarafıda bu. Yüzüme sanki meyve püresi sürüyormuşum gibi oluyor. Ben memnunum umarım sizede iyi gelir.

4. 19 Ekim 2010
  5. SipidiGonzales

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah ya, benim kurtulamadığım cilt pürüzlerim var alnım pütür pütür umarım iyi gelir ben strawberryden set halinde alacağım 54 tl seti şuan.

6. 29 Ekim 2010
  7. SipidiGonzales

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar benimde ürünlerim geldi... 4gündür kullanıyorum şimdilik gayet iyi, ilk gözlemlerim kesinlikle gözenekleri tıkamıyor ve siyah noktala oluşturmuyor. Benim burnumda bir türlü geçmeyen siyah noklarım vardı temizlerdim yeniden olurdu hemen şuan hala yoklar... Umarım böyle devam eder bakalım sonuçları yazacağım yine...