jülide ateş ve olay kremi

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve armoni tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : armoni
  1. armoni

armoni Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar pazar günü ender saraçın programını izleyen var mı?jülde ateş vardı ve 15 yıldır olar regenerist kullanıyorum dedi,tabi doğruysa.cildiniz çok güzel dedi ender saraç.bu register, total efectten farklı mı kullanan var mı?cokacimcoook

Son düzenleme: 18 Kasım 2008
  2. 17 Kasım 2008
  3. okypete

okypete Popüler Üye Yönetici Editor

Beğenileri:
    5.409
    Ödül Puanları:
    113
    evet. yeni serisiymiş. ben bir gazetede okumuştum. dünyanın en başarılı 2 kreminden biri seçilmişti. hatta olaya yazmıştım ,bu serisini neden getirtmiyorsunuz diye....lifting özelliği de varmış. ben kesinlikle alacağım. türkiyeye gelmesini bekliyordum..........

4. 17 Kasım 2008
  5. okypete

okypete Popüler Üye Yönetici Editor

Beğenileri:
    5.409
    Ödül Puanları:
    113
    Benim açımdan en enteresan olan ise Testin sonunda, genel toplamda en çok fayda sağlamış gözüken ürünün sadece Avrupa’da satılan Diadermine olması idi. Hem Avrupa hem de A.B.D’de satılan en faydalı ürün ise Olay Regenerist idi. Bu da cildiniz için çok uygun olacak muhteşem bir ürünü eczanelerde de bulabileceğiniz anlamına geliyor. Aslına bakarsanız, test sonuçlarına göre en üst sırada yer alan dört üründen ikisi hipermarket markalı ürünlerdi.
    bu gazetede okuduğum yazıdan bir alıntı. bu deneylerde la prieri kremde kullanılmış...

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Kasım 2008
  6. 17 Kasım 2008
  7. armoni

armoni Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

olay gerçekten patlama yaptı ancak ben daha önce mandalina özlüsünü kullandım pek de beğenmedim,cildim alerjik ,sebaroit var.bebak kullanıyorum ama bu olay kırışıklara da iyi geliyor kararsız kaldım ama yine de bulursam alacağım denemekte fayda var.

kullanan ve deneyen varsa yazsınnnn:içelim:

8. 19 Kasım 2008
  9. nergis55

nergis55 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Canım internetten araştırma yaptım.Jülide ateş Olay markasının yeni yüzü seçilmiş, internette sende görebilirsin. Muhtemelen o yüzden demiştir. Ayrıca tgrt deyken sadece makyaj ürünlerinde Elizabet Arden kullanıyordu ne oldu da olaya geçivermiş.Cilt bakımı için çok pahalı başka ürünlerde kullanıyor bence hepsi reklam anlaşması gereği

10. 19 Kasım 2008
  11. armoni

armoni Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım evet onunla anlaşmışlar ama zaten onu kullanıyodum ondan seçtiler diye anlattı.ebru şallının programında da aynı şeyi söyledi.ama acaba bu seri 30 yaş üstü falan mı onu bulamadım bir türlü

12. 19 Kasım 2008
  13. nergis55

nergis55 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Olay Regenerist serisi galiba 30 yaş serisi canım çünkü açıklamalarda kırışıklıkları giderir falan yazıyor. Tekin acar kozmetikin sitesinde bulabilirsin

14. 20 Kasım 2008
  15. Noa

Noa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Diaderminin hangi ürünü acaba??? Regeneristin fiyatı nedir kaç yaş için uygundur. 7 etkili olandan daha mı iyidir. Eh yaş kemale erdi lazım bişeyler.

16. 20 Kasım 2008
  17. armoni

armoni Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün baktım regeneriste.49 ytl krem,gece kremi ,serum.total efectler daha ucuz.sanırım bu ona göre daha kaliteli.

18. 20 Kasım 2008
  19. olay gerçekten iyidir ama abartacak bi yanı yok şundan emin olun jülide ateşin cildi hep güzeldi zaten arkadaşlar..aslında ne yaparsanız yapın cilt genetik bir güzellik tabi bakarsan bağ olur ama sivilcli sorunlu bir cilt de bir kremle mükemmelmeş ki..