kızımın kakası neden yeşil?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve misskokulumm tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : misskokulumm
  1. misskokulumm

misskokulumm Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    kızım doğduğundan 2 gün sonra sarı renk yapıyodu 1-2 gün böyleydi ama artık hep yeşil yapıyo bi kaç kişiye sordum nrmal dediler ama araştırdım üşütmeden olabilirmiş bebğim üşüse ağlamaz mı odasında elektirikli soba yakıyoz ama şapka kullanamıoz gözlerine düşüyo acaba kafasından mı üşütüyo?
  2. 6 Kasım 2008
  3. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anne üşüttüğü zaman da bebeğin kakası yeşil olurmuş ben böyle duymuştum canım sende kendine dikkat etmelisin.
  4. 6 Kasım 2008
  5. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    canım,bence normal bir durum.bebim kızımda her renkte kaka yapardı.çok şükür hasta felan da olmadı hiç.gerçi biz yaz bebeğiydik şanslıydık ama bir ara sanırım ceryanda kaldı sesi biraz çatallandı ama hemen geçti.kayınvalidem "kuş kanadından yel kapar o"der.
    sizin oralar şimdi soğuktur.bence bebeğinin kafacığına göre bir bere bul penyeden.çok küçük bebeler kafadan üşürler.hele bide benim kızım gibi keltoşsa.sırnaşık şey
    Allah sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin evladınızı:teytey:
  6. 7 Kasım 2008
  7. sherry456

sherry456 Guest

canım anne sütü alıyorsa sadece genelde sarı kaka yapıyorlar.benim kızım dogdugundan beri hep sarı kaka yapıyor. bi dr a danış istersen.
  8. 7 Kasım 2008
  9. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    728
    Ödül Puanları:
    0
    Kıdemli bir anne olarak söyleyim size bebekler üşüttüğü zaman kakaları hep yeşil renkte olur.Ayaklarını ve başını sıcak tutarsanız bu sorunu halledersiniz geçmiş olsun.
  10. 7 Kasım 2008
  11. yarki

yarki Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar 2 çocuğumda da yeşil kaka olayını yaşamış biri olarak rahatlıkla söyleyebilirmi önemli bir şey değil sadece rengi sarıya dönüşemeden hazmediyor yani hızlı hazmediyor. Birde sizin yediğiniz yemeklerdende oluyor ıspanak gibi. Tabi bunlar çocukta herhangi bir sıkıntı yok ise geçerli ama üşütme olayını bende duymuştum ama benimkilerde geçerli değil üşütmeselerde yeşil yaparlardı ama bir süre sonra geçiyor.Hiç canınızı sıkmayın içinize sinmezse dr danışıp tahlil yaptırın ben her ikisine de yaptırmıştım içim rahat etsin diye.
  12. 8 Kasım 2008
  13. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    kendi üşütmesindense seninle alakası bvar canım.ben kendime dikat etmiim hemen yeşil yapıyo ve gazı oluyo.sırtımdan yelek eksik olmuyo ayağımdan patik eksik olmuyo ama iş falan yaparken göğsüm terliyo öylede kaldımı hemen gaz yapıyo zorla yapıyo kakasını ve yeşil oluyo:KK43:(
  14. 8 Kasım 2008
  15. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    aynı gün doğmuş meleklerimiz ...sende kayserilimisin 38 i görünce:))
  16. 8 Kasım 2008
  17. misskokulumm

misskokulumm Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    evet ben de kayseriliyim malataa görev yapıyoruz eşimle aynı gün doğmalarıda ne güzel bi tesadüf olmuş:1hug:
    bu arada tüm cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim dediğiniz gibi dün kızımın şapkasını hiç başından çıkarmaım ve sabah kakası sarı olmuştu:lepi: demekmeleğmi üşütüyomşum yavrumkouamyoki söylesin annelik zormş velakin
  18. 10 Kasım 2008
  19. kalbim 20

kalbim 20 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım benimde salı gün bebeğim oldu.şuan 6 günlük.2 günlükken bizim oğlanda yeşil yaptı.3.gün sağlık ocağına gittiğimde sordum.bizim yediğimiz yemeklerden oluyomuş genelde yeşillik,taze soğan yada mercimek falan yediğimizde yeşil yapabiliyolarmış.korkmana gerek yok canım.