Kızlar 37 haftalık oldum artık yorgunluktan duramıyorum. Var mı aynı sorunu yaşayan?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Yeldaa25 tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Yeldaa25
  1. Yeldaa25

Yeldaa25 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar ben çok cabuk yoruluyorum. tansiyonum da 9/6 10/8 arası düştü epey. Ne iş yapabiliyorum ne de yürüyüş hep uykum geliyor son haftalarda böyle olanlar var mı? Oğlum hareketli maşallah ama ben tükendiğimi hissediyorum son 12 gün ama benim pil bitmeye başladı yaa:kedi::1no2:
  2. 5 Ağustos 2010
  3. cmrm

cmrm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben nerdeyse 30 haftalık oldum bende şimdiden dediğin o yorgunluk ve halsizlik var.iş yapamıycak hale geldim iş yaparken nefes nefese kalıyorum.nefes almakta dahi zorlanıyorum son ayımda kendimi hiç düşünemiyorum rabbim yardımcımız olsun
  4. 5 Ağustos 2010
  5. Yeldaa25

Yeldaa25 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Çok yoruluyorum yemek yiyoruz bulaşıkları makinaya dizmeye üşeniyorum. Fazla kilo problemim var sıcaklarla da birleşti bir de bebiş Allahım çok kötüyüm yaaaaaaaaaaa
  6. 5 Ağustos 2010
  7. norsis

norsis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Valla bende farklı değilim 35+5 deyim yani 36. haftayı tamamlamak üzereyim,uyku bastırıyo,sıcaklar kötü vurdu geceleri balkonda bile terden ölüyorum..Akdenizde falan yaşasaydım napardım bilemiyorum..
    Allah bizi bir an önce bebeklerimize kavuştursun..Bu sıcaklarda bitsin..
  8. 5 Ağustos 2010
  9. Yeldaa25

Yeldaa25 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Vallahi yaa bir daha bu kadar sıcaklara denkgelmez umarım hamileliğim:)
  10. 5 Ağustos 2010
  11. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende 31 haftaya gidiyorum gözlerimi acamiyorum hep yorgunluk
    sabah kalkiyorum kahvaltimi yapiyorum.gözüm yatakda oluyor.sicaklarin etkisi var.birde kansizlik var bende onnunda etkisi var.tansiyonun da hep düsük hepsi birlesince.zor gecen hamislik.
    bugün daha yeni aldim bebegin yatagi dolabi.simid kara kara nasil yerlescek bu dolop diye bakiyorum
  12. 5 Ağustos 2010
  13. nigo

nigo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sağlıkla gelsin bebişlriniz
    fırsatınız varken bol bol uyuyun dinlenin maşallahh mutlu sona yaklaşıyorsunuz
    sonra çokkk ararsınız bugünleri yerimseniben
  14. 6 Ağustos 2010
  15. Yeldaa25

Yeldaa25 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Gece uykusu haram bana idrar tahliyesi oluyor saat başı:KK1: Çok zor geçiyorrrr Allah hepimizi kurtarsın inşallahhhhhhhhh
  16. 6 Ağustos 2010
  17. kumsalbebek

kumsalbebek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Selamlar kızlar, ben de aynı dertleri yaşıyorum, nefes nefese kalıyorum, gece olunca karnım acımaya başlıyor bir türlü uyku pozisyonu alamıyorum, vantilatörsüz mutfağa bile gitmiyorum, sıcaklar da dediğiniz gibi... benim de 10-15 günüm kaldı hayırlısı bakalım. yine de çok şükür ,harika bir duygu...
  18. 6 Ağustos 2010
  19. BalSurat

BalSurat Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bernde aynı sorunu yaşıyorum kolum kanadım kesilmiş gibi halsiz ve yorgunum .Azcık iş yapsam nefes nefese kalıyorum birde sıcaklrdan ter içinde kalıyoruz .Allah yardımcımız oluyor az kaldı sabredicez