Kızlar eşime çok güzel bir süpriz yapmak istiyorum ama....

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve ERKAN tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

21 Mart 2009
    Konu Sahibi : ERKAN
  1. ERKAN

ERKAN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar 2.senemize girdik evlilik yıldönümümüz geldi çattı ona öğle bir süpriz yapmalıyım ki ağlamalı sevincinden geçen sene ilk evlilik yıl dönümünde çok hastaydım ateş içinde hiç bir şey yapamadım bu sene telafi etmek istiyorum siz olsanız nasıl bir süpriz yapardınız
    ne olur yardımınıza ihtiacım varrrr:uhm::nazar::enbuyukkk:
  2. 21 Mart 2009
  3. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    maddi durumunuz uygun mu canım,büyük çaplı bir şey mi düşünüyorsun.eğer evde yapacaksanız güzel şık giyinip yemekler hazırlarsın.bir de terliğinin içine,yattığı yastığın üstüne, yemek tabağının altına vs.vs.küçük kağıtlara herbirine ayrı ayrı ve farklı seni..................................... dolayı çok seviyorum yazıp koyabilirsin ve süpriz yaparsın.daha nice yıllar
  4. 21 Mart 2009
  5. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    maddi durumunuz uygun mu canım,büyük çaplı bir şey mi düşünüyorsun.eğer evde yapacaksanız güzel şık giyinip yemekler hazırlarsın.bir de terliğinin içine,yattığı yastığın üstüne, yemek tabağının altına vs.vs.küçük kağıtlara herbirine ayrı ayrı ve farklı seni..................................... dolayı çok seviyorum yazıp koyabilirsin ve süpriz yaparsın.daha nice yıllar :1hug:
  6. 21 Mart 2009
  7. suprensesi

suprensesi yeni bir hayat.... Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benim 'BıR SÜPRıZıM VAR'isimli kitabım var her sayfasında değişik süpriz önerileri var haliyle hepsini yazaman ama bana sayfa söyle ben yazayım şansına ne çıkarsa olur mu 12-100 arası sayılar seç bende okuyup sana yazayım canım
  8. 23 Mart 2009
  9. ERKAN

ERKAN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım 22.ve29.sayfala olabilir artık ne çıkarsa bahtıma çok sağol beklicem cevabını
    kaydirigubbakcemile5
  10. 23 Mart 2009
  11. ERKAN

ERKAN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım arkadaşım verdiğin bilgiler çok güzel denemek istiyorum evde olmayı tercih ettim paylaşımın için çok sağolyerimseniben
  12. 23 Mart 2009
  13. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benim ben daha öncede burda başka bi arkadaşıma fikir olarak yazmıştım ama sanada yazayım. Allah kısmet ederse bu sene evlilik yıldönümünde ben eşime, kendi fotalarımızın bulunduğu,romantik bi şarkı eşliğinde fotoğraflarımızın slayt gösterisini içerecek bi cd hazırlayacağım. Benim eşim çok duygusaldır. Bayılır biliyorum. Sanada uygunsa güzel bi anıda kalabilir.
  14. 23 Mart 2009
  15. ERKAN

ERKAN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    akadaşım çok ii düşünmüşsün bende yapıcammmmmmm
    kıskandım şimdi
    allah seninde evliliğinin bir ömür daim kılsın mutluluğunu hiç bozmasın inşallaha.s
  16. 23 Mart 2009
  17. suprensesi

suprensesi yeni bir hayat.... Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

canım sen başka sayılar seç bunlar uymaz sana ben yinede yazayım

22 ) bir akşam sevdiğinizle beraber sahilde yürüyüş yapın,o ana kadar sevdiğinizin özel gününü kutlamayın.sevdiğiniz içten ice heyecanlanırken sizde gecenin sonundaki finalı bekleyin.kumsalda sessiz sessiz yürürken sizin daha önce organize ettiğiniz süprizlerle karşılaşacaksınız,yerde kücük mumlar ve mumların ortasında güllerden oluşan bir kalp içindede sizin adınız yazılı.....sonra loş ışıkta bir masa felan....

29 ) ise bir salonda loş ışıkların altında sevdiğiizlesiniz,dostlarınız da orda ama sevdiğinize görünmediler henüz dans ediyorsunuz siz,sonra masanıza pasta geliyor oda ne ikinizin resimleri var pastada,günün anlamıyla ilgili bir yazı felan o an birde dostlarınız ortaya çıkıyor.....

canım yine sayı seç ben sevdim bu işi:hooray:
  18. 23 Mart 2009
  19. kuusuum

kuusuum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aaaa bana bunu gweçen sene eşim yapmıştı bi saat ağlamıştım ..ya çok güzeldi yani çıkarken çekildiğimiz resimler ,söz,nişan,düğün ,balayı ,kızımın doğum resimleri ,herşey vardı içinde süperdi ..gerçekten birlikte neler neler yaşamışız ..arkasından bide hayatta yaptığım en doğru şey seni sevmekti demişti ..kopmuştum valla süper oluyo ...