kızlar yardım... 8.haftada bulantılar birden kesilirmi?????

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve cellinn tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cellinn
  1. cellinn

cellinn Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar benim 6.haftada başlayan mide bulantılarım 7+5 de birden kesildi çok korktum bebegimin kalbimi durdu acaba diye 8.haftada kontrolüm vardı hemde kalp atışlarını duyacaktık bebeğimizin şükür duyduk kalp atışlarını ama benim midem hala bulanmıyor.korkuyorum bu kötü bişeyin belirtisimi acaba diye.benim gibi 2 haftada bulantıları kesilen arkadaşlar varmı?
  2. 3 Ekim 2010
  3. nesbar

nesbar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diğer hamilelik belirtilerin devam ediyor mu peki? Benimde bir hafta bulantım olup sonra geçmişti...
  4. 3 Ekim 2010
  5. hazal..

hazal.. Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok canim kotu dusunme..bence sukret mide bulantisi cok zor..benimde 6 haftada basladi 8.haftaya kadar cok yogundu,cok sukur 8 haftadan sonra hafifledi..simdi 9 hafta+5 gunluguz.allahim bebislerimizi bize bagislasin...
    Son düzenleme: 3 Ekim 2010
  6. 3 Ekim 2010
  7. cellinn

cellinn Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    evet diger belirtiler devam ediyor ama o kadar yoğun mide bulantısının birden kesilmesi çok garip geldi bana hiç kesilmiycek gibi hissediyordum oysaki eger bebegimin kalp atışlarını duymasam şimdi çok daha panik olurdum kızlar ama yinede düşünmeden duramıyorum işte neyseki sizlerinde öyle olmuş biraz içim rahatladı
  8. 3 Ekim 2010
  9. nesbar

nesbar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eklemeyi unuttum. Hamileliğimde bir hafta bulantım oldu birdaha o sorunu yaşamadım. Bu hafta içide doğum yapıcam allah izin verirse. İçini rahat tut. Ben hiç hamilelikle ilgili bişi yaşamadım karnımın şişmesi ve iştah artışı dışında:D:D
  10. 3 Ekim 2010
  11. cellinn

cellinn Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ne kadar şanlısın umarım bende senin gibi olurum allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin bebeğini inşl. cnm
  12. 3 Ekim 2010
  13. ardina

ardina Seda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bulantılarım 5.5-8 hafta arasında çok şiddetliydi.Senin gibi 8.haftadan sonra kesilmişti.
    Bende çok panik yapmıştım bir şey mi oldu diye.Korkmana gerek yok canım,herkesin bünyesi farklı.
  14. 3 Ekim 2010
  15. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    normal canımmm ama ıcın rahat etsın ıstıyosan dr bır gorun hersey yolunda olup olmadıgını anlarsın
  16. 3 Ekim 2010
  17. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok şanslısın ben hayattan soğudum artık..midem sürekli bulanıyor boşda olsa doluda olsa..hoş fazla dolu olmuyor en fazla 5 dk..10. haftam bitti 11 e girdim hala devam ediyor..
    ama arkadaşımın 6 da başlayıp 8 de bitmişti..
  18. 3 Ekim 2010
  19. cellinn

cellinn Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    sagolun valla kızlar içim biraz olsun rahatladı.doktora 2 gün önce gittim sorun yoktu şimdi yine gitsem adam sen delimisin diycek bana :)