kızlarrr 7 haftalık hamileyim,kese içinde bebek görünmedi,bu şekilde olan varmı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Nurten_35 tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Nurten_35
  1. Nurten_35

Nurten_35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar benim 3.tüp bebek denemem basından berı busuru olumsuzluk oldu hadı kese görundu bıras sevındık 7.haftayı bekledık gıttım kesenın içi bombos bu cuma tekrar bakıcak doktor ,ruh halimi anlatamam size o kadar zorki
    benım gıbı olan varmı bu kesın boş gebelıkmi,,yoksa beben gecmı gozukcez
    kafayı yıcem kızlar
  2. 16 Temmuz 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ınş gozukur canım...................bazen gec gorulebılıyo
  4. 16 Temmuz 2009
  5. emiro76

emiro76 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ınşallah bebişin ordadır canım.
  6. 16 Temmuz 2009
  7. umarım ordadır. başka bir drye daha gitsen..
  8. 16 Temmuz 2009
  9. nurcan82

nurcan82 Rabbim sen ol yardımcım.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benim 6. hafta benimde görünmüyo inşallah ordadırlar bizi üzmezler.rabbim yardımcımız olsun.
  10. 16 Temmuz 2009
  11. Nurten_35

Nurten_35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bu arada kızlar vajinal ultrasondan baktı gözükmesi gerekmezmiydi:KK43::KK43:bi umut bekliycem yarın sabaha kadar
  12. 16 Temmuz 2009
  13. kızlar hiç endişelenmeyin.... aynı olayı bende yaşadım.. doktorum göremeyince ayrıltılı ultrasona gönderdi... sonra ayrıntılı ultrason bakan doktor kese boş bebek falan yok dedi... birde benim kanamamda vardı.. kanamayla bebeği kaybetmişsin dedi... ağlaya ağlaya kendi doktoruma gittim durumu anlattım sağolsun bana çok moral verdi... bekliycez dedi ... çünki 5 dakika sonra ne olacağını bilemeyiz dedi...sen yüreğini ferah tut ve 1 hafta sonra gel dedi....ve 1 hafta sonra bebeğim oradaydı ve şimdi doğumuma 56 gün kaldı ... düşünün diğer doktora kalsa hemen kürtaj... arkadaşlar tecrübeli olarak şunu söylemeliyim ki moral çok çok önemli iyi düşünün iyi olsun... bol bol dua edin.... Rabbim hakkımızda hayırlısını versin... umarım herşey yoluna girer... bence kürtaj olmadan önce bir doktora daha gitmekte fayda var.... sağlıkla kalın....
  14. 16 Temmuz 2009
  15. Nurten_35

Nurten_35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yarın tekrar kürtaj yapıcaz derse bi doktora daha gözükcem..işin kötü tarafı monütörden kese o kadar buyuk ve belırgındıkı içinde bi nokta kımıldamıyo görmeseydim keşke::KK43:::KK43:eşimde yanımda heycanlı heycanlı beklerken doktor donup kaldı oda benım kadar ıstıyodur farklı bı bag olustu 1 yılda asılama dahıl 4 denemem oldu:KK43::KK43:ve hiç bi problem yokken,artık bundan sonrası hayırlısı kızlar,Allah büyüktür hepımızın kalbıne göre versin,sağlıgımız daha önemli,gerç, benım ruh saglıgım çok bozuldu
  16. 16 Temmuz 2009
  17. banada vajinal bakılmıştı görünmedi 7 haftalıktım sonra göründü...üzme canını inşallah herşey yoluna girer.... ama genede herşeye hazırlıklı olmak lazım... benim bu ikinci gebeliğim ilkini 6 haftalıkken düşük yapmıştım...çok sorunlu bi hamilelik geçit,rdim ama şimdi iyiyim hamdolsun.. hala çalışıyorum.. .birkaç hafta sonra izne ayrılıcam.. sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz...
  18. 16 Temmuz 2009
  19. Nurten_35

Nurten_35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar bi damla kanamam bile olmadı transferden beri,kesede normal bi şekilde buyumeye devam edıyo,7+4 oldu son ultrasondan beri,yarın inşallah ıyı haberlerle gelırım