k-fleks deneyenler?

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve ADRENALXIXNENJEKSXIXYON tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ADRENALXIXNENJEKSXIXYON
  1. ADRENALXIXNENJEKSXIXYON

ADRENALXIXNENJEKSXIXYON Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tam karar veremedim bi türlü. k fleks yanında bişey yeniyormu? yenmezse nasıl doyuluyor. arkadaşlar deneyeniniz varsa paylaşalım.kaydirigubbakcemile5

(baktım ama göremedim. eğer bu konu varsa çok özür)

2. 21 Mayıs 2009
  3. limonilezeytin

limonilezeytin cansın sen canım kocam:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben sabahları sütle karıştırıp yiyorum ama ben bu ürünlerin nerdeyse hepsini denedim bence en güzeli nestlenin çikolata parçalı müslisicokacimcoooksabahları çok severek tüketiyorum ben tadını sevdiğim için ama aynı zamanda kilo vermeye yardımcı oluyormuş afiyet olsuncokacimcoook

4. 8 Temmuz 2009
  5. Safiye80

Safiye80 hedef...başarı... Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    78
    arkadaşlar merhaba.ben28 yaşında evli 2 çocuk annesiyim geçen yıl tam96 kiloydum şu an 72 kiloyum :CüvCüv:hedefim 65 kilo 60 olsam daha iyide 65e bi inimde onuda sonra düşüncem.sigarayıda bırakalı 1 ay oldu .bu sabah k flexe başladım inş bi sonuç alırım.hiç kimse kilo verip vermedini yazmamış bu ürünle .ben yazıcam bugün 7ayın 8 i en kısa zamanda geri dönücem.he bu kiloları nasıl verdimi soranlarada bi tavsiye (24)kilo hiç bir diyetisyene gitmedim.hiçbir ilaç kullanmadım tamamen doğal yoldan hallettim. diyet yaptım spor yaptım.aç kaldım kaslarım ağrıdı gene yürüdüm koştum ağladım ama 24kiloyu verdim inş kalan 7 kiloyuda vericem.kararlıyım .okuyan herkese teşekkür unutmayın azim ve hırs başarının tek yoludur önce kendinize güveninalkisalkisalkis

6. 8 Temmuz 2009
  7. beyzanur50

beyzanur50 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçen sene bu ürünle iki haftada iki kilo vermiştim. şimdi tekrar başlayacağım bakalım..:eek:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.