K.mara Megapark hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve eslemim tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

8 Eylül 2009
    Konu Sahibi : eslemim
  1. eslemim

eslemim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    148
    k.maraş megapark hastanesine giden arkadaşlar 26 haftalık hamileyim ve maraşa yeni taşındık hangi doktora gitmemi önerirsiniz?

2. 11 Mart 2010
  3. esra46

esra46 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim doktorum ümmühan arıgülogluydu ama ben kendisinden hiç memnun olmadım bence erdal arıgüloglu daha cok deneyimli bir doktor tavsiye ederim.

4. 28 Mart 2010
  5. yesica

yesica Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim doktorum da ibrahim bildirici. gayet memnunum.

6. 29 Mayıs 2010
  7. sdctny

sdctny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benım doktorumda erdal bey cok memnunum ama sadece kıloya karsı zaafı var her ay gıttıgımde baskule cıkınca gozgoze gelmek ıstemıyorummm:)

8. 2 Haziran 2010
  9. zeynep3461

zeynep3461 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim bildiğim 3-5 arkadaşım ümmühan hanıma gidiyorlar çok çok memnunlar. çok tavsiye ediyorlara.s

10. 19 Haziran 2010
  11. sdctny

sdctny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    alkisalkisalkis BU AY ERDAL BEYDEN TAM NOT ALDIMM BENDE COK SASKINIM DIGER SON IKI AYIMDADA 2 SER KILO ALABILECEGIMI SOLEDIII BU AY MUAYENE GZLDİ:nazar:

12. 19 Haziran 2010
  13. nar

nar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bende k.maraş ta ve ilçesi çağlayan ceritte otrudum orda hamilelik geçirdim ..tek tavsiyem ibrahim bildirici arama motoruna yaz bak adamın amerika ihtisası var perinatolog aynı zamanda riskli gebeliklerede bakıyo hayat hastanesinde tek geçerim

14. 19 Haziran 2010
  15. nar

nar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ooo arkadaş doğurmuş büyütmüş biz yorum yapıyoz hahahahhaaa

16. 8 Temmuz 2010
  17. megola

megola Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sakın arkadaşlar beni öldürüyorlardı az kalsın megapark doktorları kıl payı tıp fakültesine yetiştim...mahkemeye verdim ve kazandım onlar sadece paraya bakıyor insan saglığı önemli degil....

18. 10 Temmuz 2010
  19. sdctny

sdctny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    asla boyle tavsıyelerınızde kesın yargı kullanmayınız arkadaslar...benıde ıbrahım bıldırıcı esımı muayene edınce sızın omur boyu cocugunuz olmaz dedı kestırıp attı ankaraya yolıcaktı ıslemlerı yaptırıyordu tup bebek yapıyodu az kalsın rabbım o bılgısız doktora nıspeten o ay hamıle kaldım ve gıttım doktor beyy hamıleyım dıyee utrasyona baktı ve o cocuk deyıl kan pıhtısı dedıı kurtaj edecektı annem ya marasta baska doktormu yok gıtmeyın o bılgısıze dedı ve benı hastaneden alıp megaparka goturdu ALLAHIM razı olsun dunya durdukca dursun erdal bey muayene etttı ve hamıle oldugumu soyledı bu olayı anlatınca kurtaj masasından kalktıgımı sadece dedıkı nasıl bır canının canına kıymak bu kadar kolay dedı....allahım uzun omur versın suanda o cocugum 1.5 yasında ve ben yıne hamıleyım doktorumda tabıkı ERDAL ARIGULOGLU alkisalkisalkis.(BU YUZDEN HERKESI SIZINLE ESIT TUTMAYINIZ BANA FAYDASI DOKUNANIN BASKASINA OLMAYA BILIR KESIN YARGI KONUSMAYINIZ ALLAHTAN BILINIZ SIFASINI DOKTOR SADECE ARACI BEN IBRAHIM BEYE KALSAYDI HIC COCUGUM OLMAACAKTI RABBIM 2 TANE BIRDEN VERDI HEMDE ARKA ARKAYA...):nazar: