Kaşın üst bölgesine iğneli yapan var mı??

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve livleyla tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : livleyla
  1. livleyla

livleyla Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya arkadaşlar kaşımın üstündeki tüyler beni rahatsız edioo çıkarkenn acaba iğneli yapılır mı ki??cevaplarınızı bekliormm lütfenn..opuyorumnanaktan
  2. 12 Ağustos 2009
  3. simurg_

simurg_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben yaptırıyorum,hatta bi kaç defa alnıma da yaptı, gayet güzel oluyor
  4. 12 Ağustos 2009
  5. bende 20 gün sonra başlayacam ben göstermeden kimsenin görmediği tüyler var kaşımın üstünde ama ben rahatsız oluyorum..önceden de iğneli yaptırmıştım..diz altına tavsiye etmiyorum leke kalıyor...
    ama kaşın üstüne k.altı bikini bölgesi bacak üst kısmı karın göbek kısımları gibi yerlere rahatlıkla iğneli epilasyon yaptırabilirsin..tavsiye ederim..lazerden daha iyi ve etkili...leke kalması riski içinde diz altına lazer yaptırın...
    gönlünüz rahat olsun
  6. 12 Ağustos 2009
  7. livleyla

livleyla Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    teşekkürler kızlarr yardımcı olduunuz içinn=)
  8. 9 Nisan 2010
  9. portakal123

portakal123 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende lazer zedelerdenim yüzüme yaptırıyordum fauller, çene, bıyık ama bide arnıma dedim uyuyan tüyler uyarılınca tüm yüzüm daha fena oldu eskisinden .Yeni bir merkeze giitim lazer yapamayız tüyler ince dediler igneli epilasyon yada diode yaptıra bilirsin dediler .igneli epilasyon yapan iyi bir uzman arıyorum şimdi forumda Alnım çok dar birde saçlar taa arnımda yani bide iyice beter oldu şimdi igneliyi alnıma uygulatmayada korkuyorum acayip... bi zararı olurmu hiç bi bilgim yok bilen söylesin ,teşk ohaoldumsmile
  10. 11 Nisan 2010
  11. oznur_2410

oznur_2410 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende yaptırdım alnıma iğneli ne kabuk ne iz oldu gerçekten alın çok önemli iyi bir uzmana yaptırmak gerek bana gül hanım yaptı eli çok hafif hiç zararını görmedim çokda çabuk bitti alnımdakiler tavsiye ederim.
  12. 17 Nisan 2010
  13. aslinalan

aslinalan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bana da Gül hanım yaptı, o bölgedekiler çok zayıf olduğu için hafif bir akımla çalıştı hiç hissetmedim nerdeyse. Gül Abbasoğlu yazdığında google da 0539 lu bir numarası var karşına çıkıyor hemen:)) başka bölgelerine de yaptırcaksan senin için deneme seansı olmuş olur hem. İlk deneme seansından ücret almıyor. Bu arada çok da temiz çalışır Gül Hanım, benim içime çok siniyor yaptığı iş, inşallah sen de memnun kalırsın:kahve:
  14. 4 Haziran 2010
  15. philly

philly Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Özel Mesaj At
    Arkadaslar peki alin bolgesinde ki epilasyondan sonra gozleri sisen var mi? ki benim ki sis suan ve yavas yavas endiselenmeye basladim gerci daha iki gun oilucak yaptirali ve ilk gun disari cikmak zorunda kaldim o gun sismeye basladi. Aranizda benimkine benzer tecrubeleri olan var mi?
  16. 4 Haziran 2010
  17. paprikan

paprikan Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    alın bölgesinin gözle ne ilgisi var anlamadım neden şiştiki akımmı fazla verildi acaba.
  18. 4 Haziran 2010
  19. philly

philly Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Özel Mesaj At
    Bilmiyorum ki neredeyse butun alin bolgesine ve kaslarin birazcik ust kismina yapti ama sagolsun yakami birakmadi birak biktim dememe ragmen sinir etti beni simdi de gozlerim sis gozum korktu valla bir daha gidermiyim bilmiyorum. Bir yandan da acaba mikrop falan mi kaptim diye dusunuyorum cunku cildim hassas biraz. Yarin inmezse doktora gidecegim artik, uzakdogulular gibiyim suan.