kaş arası dolgu yada botoks yaptıranlar

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve mavisu35 tarafından 5 Ocak 2011 başlatılmıştır.

5 Ocak 2011
    Konu Sahibi : mavisu35
  1. mavisu35

mavisu35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fiyat ve sonuç nedir ayrıca gerçekten etkili mi kaş arası belli oluyor mu şaşkın ifade olmuyor dimi dolgu ve botoks farklı şeyler mi hangisi yapılıyor
  2. 6 Ocak 2011
  3. kimbilir

kimbilir Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet botoks etkili, dolguyu bilmiyorum ve öyle denildiği gibi şaşkın bir ifade falan olmuyor yüzünde değişen tek şey kaş arasındaki çizgiler ve çatıklık yok oluyor. Botoks 600tl. ama sadece kaş arasına değil alındaki diğer çizgilere ve göz çevresine de yapılıyor yani toplam fiyatı.
  4. 6 Ocak 2011
  5. Nevincee

Nevincee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    botoks yaklasik 6-8 ay falan kaliyor sonra etkisi kayboluyor diyorlar...yarim senede bir, bir sürü para döküyorsun ona da bir bakima:S
  6. 6 Ocak 2011
  7. resigned

resigned Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kaş arası, alın ve göz çevresi hepsi mi 600 tl?
  8. 7 Ocak 2011
  9. zebu

zebu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm Kimbilir canım sen botok yaptırdınmı ..? yaptırdıysan hangi doktora gittin ayrıca Doç. dr İbrahim Aşkara botok yaptıran varmı merak ediyorum bilgin varmı..?:KK64:
  10. 8 Ocak 2011
  11. sevilay61

sevilay61 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim abim yaptırdı 2 ay sürmedi etkisi
  12. 8 Ocak 2011
  13. resigned

resigned Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Gerçekten mi? Çok mu sulandırdılar acaba? Canım abinin kalıcı dolguları ne durumda, memnun mu?
  14. 9 Ocak 2011
  15. nicla

nicla Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim ilk iki botox işlemimde etki 6 ay rahat gitti şuan ise 7-8 ay yaptırmadanda durum gayet iyi,burada doktorumun anlattığı kadarı ile kullanılan botoxun orjinal allergan firması olması ilaveten bir kutudan çıkan dozun iki kişiye uygulanması vede ilacın hazırlanma işleminin hastanın yanında yapılmasının çok önemli olduğunu,şırıngalara çekili halde günlerce beklemiş dozların uygulandığı taktirde etkisinin çok azalacağını öğrenmiştim sanırım bu nedenle 3 ay gibi kısa süren sonuçlar oluşabiliyor,ayrıca botoxun zaten şişesi 450 tl ve bundan iki kişiye işlem yapılabildiği düşünülürse işlemin fiyatı kişi başına 400-500 tl aralığında oluyor eğer bu fiyatın altında işlem yaptırıyorsanız ya ilacı fazla sulandırıp seyreltiyorlardır yada uygulanan doz 50 ünitenin altındadır ki yapan doktorda bu işten kar edebilsin .Ayrıca botox kaş arası kaz ayakları ve alın çizgilerini yok eder ancak altı boşalmış çukurları doldurmaz bu nedenle kaş arası çok derinse dolgu sadece çizgi varsa botox yeterli oluyor yine kaz ayaklarına sadece botox yapılabiliyor bu bölgeye dolgu olmuyor diye biliyorum, sonuçta bu işi deneyimli ve güvenilir bir hekime yaptırmak çok önemli ben ankarada yıllardır bu işlemleri kendime ve arkadaşlarıma uygulatıyorum ve sonuçlardan çok memnunum ,öyle cildimde bir incelme falanda olmuyor ilk yaptırdığım 5 sene öncesine göre cildim çok daha iyi durumda ve artık botoxum bir yıl bile gidiyor.
  16. 9 Ocak 2011
  17. kimbilir

kimbilir Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet, bir tüp yani oda hepsine yetiyor ama öyle 6-8 ay falan kalmıyor, 4,5 ay gidiyor
  18. 9 Ocak 2011
  19. kimbilir

kimbilir Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bakırköyde bir dermotoloji uzmanına yaptırdım. Orjinal botoks ve yanımda açtı ayrıca sulandırma falanda yok ama 4.5 ay sonra etkisi gidiyor.