Kaşim yok ya .:(((

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve DarkAngel tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

9 Ekim 2008
    Konu Sahibi : DarkAngel
  1. DarkAngel

DarkAngel BeN ONa ReSMeN AŞıĞıM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar benim oldum olası kaşlarım az aldırıryorum bide çok şeklsiz ince oluyo nası uzatabilirim?
  2. 9 Ekim 2008
  3. brokencorpse

brokencorpse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu saç çıkaran yağlardan ya da bioxin fln kullansan çıkar mı acaba ?
  4. 12 Ekim 2008
  5. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben kaşlarımın üstüne cilet atttım önceden sarımsak sürmüştüm sonra bi arkadsım cilet atmamı söyledi,minik minik tüyler çıkmaya başladı ins ykında pala kaşlı bir kız olcamkaydirigubbakcemile,yani bı ince kaşlardan kurtlup üçqen kaş yaptırcam inşşşşkaydirigubbakcemile2
  6. 12 Ekim 2008
  7. XSXahnaz

XSXahnaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tecrube konuşuyor : Aynı dert bende de vardı ama ben aldıramıyordum bile hiç kaşım kalmaz diye. Susam yağı, badem yağı falan kullanıyordum ama anladımki sarımsak daha etkili. Bende ne yaptım; küçük kapaklı bir şişe buldum. İçine ince ince sarımsakları kestim sularını salıcak şekilde. sonra üzerine badem yağı, susam ve hint yağı döktüm ve bunu birkaç gün ağzını hiç açmadan beklettim. Bunu yatarken değilde, akşam insan içine çıkmadığım zamanlarda kullandım çünkü gece yatmadan sürünce yan yatıyoruz falan olduğu gibi yastığa bulaşıyor. Ayrıca sarımsağın o rahatsız edici kokusu ve yanma hisside olmuyor bununla. Kaş boyunuzu uzatmak istiyorsanız kesinlikle kaş bitimindeki o görünmez ince tüyleri almanız ve yağ kulllanmanız gerek. Ben eski diş fırçamıda kaş fırçası yaptım kendime, aklıma geldikçe fırçayla tarıyorum. Gerçekten belli bir süre sonra istediğiniz şekli ve kalınlığı elde ediyorsunuz.
  8. 13 Ekim 2008
  9. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    denemek Lazım,cnm kaçqün bukarışımı yaptın bide ne kadar bekLLettin,şimdiden tşk.ederim.
  10. 17 Ekim 2008
  11. DarkAngel

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben jilette denedim ama faydası yok bide sarımsakla yağları bi denim bakalım nolucak?!
  12. 17 Ekim 2008
  13. DarkAngel

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben jilet denedim ama faydasını görmedim sarımsakla yağları denim bakim nolcak
  14. 17 Ekim 2008
  15. zephyrr_

zephyrr_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaşlarına kontor yaptırabılırsın
    ben yaptırdım cokta memnunum ama acıya bıraz dayanıklı olman lazım :)
  16. 17 Ekim 2008
  17. DarkAngel

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    aslında düşünmedim değilde ama çekiniyorum bi zararı varmı acaba bide resim eklemende sakınca varmı?
  18. 17 Ekim 2008
  19. zephyrr_

zephyrr_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yoo hyr eklerım tabıkı ,
    ben kaslarım seklınden memnundum o nedenle kontor yaptırırken sadece ustunden gecılmesını seklıne donukunulmamasını soyledım,bazı yerlerde kas kontoru kası komple alıp kontorle yenıden kas yapıyolar
    bunu tavsıye etmem kendı kasın durucak ustunden gecıcekler sadece seyrek oldugu ıcın yaptırmıstım ben ılk bır hafta sokaga cıkamazsın ama bıldıgın sımsıyah oluyo cunku snr dokuluyo ılk goruntusunu gorup mahvoldum ben dıyebılırsın :) bestamı gıbı oluyo ınsan :) ama snr 1 hafta ıcınde dokulup normal rengıne kavusmaya baslıyo resımlerını eklıyımde basarabılırsem :)