Ka ekimi

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve selinyildirim tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : selinyildirim
  1. selinyildirim

selinyildirim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaslar ;

Bu konuyla ilgili kadınlar klubunde bir topic goremedim .
    Ama bildiginiz gibi yavas yavas estetik cerrahide FUE teknigiyle birlikte kas ekimide yerini aldı .

Bu konuda fazla feedback goremedim , kas ekimi yaptıran var mı aranızda
    nasil bir operasyondur ? doktor kimdir
    Bu konuda bilgi alabilir miyim?

Ebru sallı yaptırdı deniyor ama kendisi yaptırmadım diyor ?
    Eger yaptırmıssada super olmus :)

2. 10 Ağustos 2009
  3. esoux

esoux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende Çook merak edıyorum!!!! Yaptıran varsa paylaŞsın arkadaŞlar lÜtfen

4. 11 Ağustos 2009
  5. XSXaXSXKxixN

XSXaXSXKxixN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 2 sene önce bir arkdaşım için araştırmıştım bu konuyu bir güzelik merkezi yapıyordu tel açtım 600 tl ye yaparız demişlerdi vücutdan folikiler ünite alıp onu kaşa naklediyorlarmış işlem bitikten sonra ekilen yerde bir kaç gün küçük kabuklar oluşuyormuş ama sonra dökülüyormuş ve ekildikten bir kaç ay sonra o ekilen yer dökülüyormuş sonra sağlıklı bir şekilde yeniden çıkıyormuş aynı saç ekimi gibiymiş yani.
    Sonuç olarak kalıcı bir çözüm olduğu için fiyat güzel ama arkdaşım yanaşmadı.
    Şuan için kaş ekim işlemini genelde saç ekim merkezleri yapıyorlar o konuda alternatifin çok ama bu işte uzman bir estetik cerraha yaptırmak istersen bir numaralı tercihin Dr.Muttalip Keser olmalı neden dersen fue tekniğini Türkiye ye tanıtıp ilk uygulayan estetik cerrahtır.
    Şuanki fiyatları bilemiyorum kendisi fue tekniğinde 1 numara olmasında dolayı daha yüksek fiyat talep edebilir ama kaşlar ve gözlerin estetik açıdan yüzde en dikkat çekici bölge olduğunu düşünürsek şakaya gelmez sonra ucuz diye bir yere yaptırıp pişman olabilirsin.Kaşlarının durumu hakında bilgi vermemişsin eğer az bir kayıp varsa çok fark etmez sanırım ama çok inceldiyse ve şeklide bozulduysa onu kalınlaştırıp yeniden şekillendirmek istiyorsan iyi bir cerrah şart.Çünkü kaşın çıkış açısı, duruşu , yüzün yapısına göre verilecek şekil bunlar hep ustalık gerektiren işler öyle kafayı doldurmak için yapılan saç ekimlerine benzemez :eek:lmaz:kaldıki saç ektiren erkeklerde bile bariz belli oluyor her yer çim adam dolu :roflol:

Son düzenleme: 11 Ağustos 2009
  6. 11 Ağustos 2009
  7. selinyildirim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bu doktor sanırım Ankarada degil mi ?
    Ben istanbulda bir doktor arıyorum ...

Benim kaşim var ama baslangıc tarafdaki kasim geriden basladıgından biraz baslangic kismini doldurtmak istiyorum .

Beni en cok korkutan kaslari doldurtugumuz yerde izler kalabilir mi ? neyle kas ekiyorlar
    kaslari ekmek icin gozenekler acmiyorlar mi korkuyorum valla iz kalir diye...

Ben bunun icin 2 doktorlar gorustum
    Biri kalp cerrahı cıktı Atilla Kaya hemen uzaklastım ...
    Digeride plastik cerrah ama adam 4 saat operasyon soyledi 300 kas ekimi yapmak icin
    Oyasaki FUT teknigiyle yapiyormus basit FUE varken
    Tabiii bimiyoruz hangisi iyi valla hangi doktorla konussan kafan daha cok karisiyor
    Bu sektorde doktor bulmak cok zor hepsi tuccar olmus :KK43:

8. 12 Ağustos 2009
  9. XSXaXSXKxixN

XSXaXSXKxixN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet şekerim doktor Ankarada.
    İşin teknik kısmını ben bilemem ama bu konuda o bahsetiğim güzelik merkezinde işlem şöyle anlatılmış :

Kaş ekiminde FUE yöntemi ile uygulanmaktadır. Öncelikle saçlı deriden kaş nakli için ihtiyacımız olarak belirlediğimiz miktarda foliküler ünite almak için gerekli 5-6 cm²’lik saçlı deri kısaltılır ve tek tek özel olarak kliniğimize getirilen mikro-motorlu disposable punc’lar ile gerekli olan greft alınır. Daha sonra kaş bölgesine çok özel, kaşdaki kıllarla aynı yönde olan, kesinlikle iz kalmayacak şekilde kanallar açılır ve o yönlere saçlı deriden aldığımız foliküler ünitelerin nakledilmesi işlemidir.
    Kliniğimizde onlarca kaş nakli başarıyla gerçekleştirilmiş olup özellikle bayanlarda kaşların alınarak çok inceltilmesi sonucu oluşan şekil bozukluklarında KAŞLARINIZA MÜKEMMEL BİR DİZAYN ve İSTENEN ŞEKLİ ÇOK KISA SÜREDE (1-2 SAAT) travmasız, acısız bir şekilde UYGULAMAKTAYIZ.

Yani ekim yapılan yerde kesinlikle iz kalmıyor fakat o saçlı deriden alınan greft bölgesinde ufacık benek gibi izler kalıyor sanırım ama az miktarda grefte ihtiyaç olacağı için sende saçlarını erkekler gibi kısacık tutmayacağına göre varlığından haberin bile olmaz.
    Benim aradığım yer ve bu yukarıda aktardığım bilgileri veren adres Pluss Estetik ve Güzelik Merkezi Googleye kaş ekimi yazarsan ilk sayfada adresi çıkar.

Birde ben Esteworld e çok yakın oturuyorum estetik konusunda çok ismi geçen bir yer orada saç ekimide yapılıyorlar ekim işlemindede çok başarılılarmış ( kaş ekimide yapılıyordur muhtemelen ) oradada işlem yaptırabilirsin.

10. 19 Ağustos 2009
  11. sema001

sema001 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

12. 14 Eylül 2009
  13. tatlikezban

tatlikezban Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Anacım selin bu adamdan kaçmış zaten onun linkini vermişsin genekafamçokkarıştı

14. 15 Eylül 2009
  15. sema001

sema001 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben adamla bzzat görüştm. kalp cerrahı felan değil.ortağı kalp cerrahymş. yanlış anlaşlma olmuş. çok uygun fiyata çok gzel kaş saç ekimi yapıyor. sitesinden de takip edebilirsnz.. sewgiler...

16. 15 Eylül 2009
  17. selinyildirim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Sen yaptıgı birini canlı gordun mu , resimlerde gordum ama o resimler ne kadar gercek bilemiyicm .iyi dusunmek gerek iz kalabilir kotu ekim yapmis olabilir
    Fiyat uygunda sonuc nasıl olur soru isareti?

18. 21 Eylül 2009
  19. fish

fish Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla kızlar benımde kasımla ılgılı sorunum var kuzenım sac ektırdı onun dr fıyat aldım 2mılyar ıstedı eskı parayla hemde gecen kıs cok pahalı geldı bana!ıyı bır dr bulursanız yazın lutfen!he bırde dr sordum ekılen kas yanlıslıkla alınısa ne olur dedım bır daha cıkmaz dedı.e dıyelım yanlıslıkla bır tel gıttı yapıcak bısey yok anlıycagınız bende kaş konturu dusunmeye basladım bakalım!