Kaan Aydost'u Duyan Oldu Mu Yada Tedavi Görenler?

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve boniibon tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : boniibon
  1. boniibon

boniibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar ankara ünv. kaan aydost a gidip muayne olanlar ne düşünüyorsunuz onun hakkında paylaşırsanız sevinirim. öptümmmmm

2. 12 Haziran 2009
  3. unutmabirgun

unutmabirgun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Öncelikle merhaba.Eşimde Kaan bey'in hastası.Kendisi muhteşem bir profesör insanlara elinden geleni yapan birisidir.Maddi yönde olmayan bir doktordur.En başka sperm testi yaparak sonuçlara göre ilaç tedavisi bunun sonucunda sonuç alınamazsa sayıya göre aşılama ya da tüpbebek tedavisine yönlendirir.Eşim yeniden gidecek ancak zaman bulamadı.

4. 17 Haziran 2009
  5. boniibon

boniibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım çoooooooooooooooook tşk. bizde randevu aldık 21 temmuza oradayız. zaten ben onu arkadaşımdan öğrendim 20 günlük ikiz bebekleri var 1 senelik tedavi sonucunda sadece 3 tane sperm bulunarak tüp bebek oldu doktoru kaan beydi. umarım bizde görürüz o günleri

6. 18 Haziran 2009
  7. Belgin

Belgin BEKLİYORUM GELECEKSİN.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    boniibon canım bizde gitmeyi düşünüyoruz kaan beye peki çokmu yogun siz ne zaman aldınız randevuyu temmuz 21e onlarmı verdi sizmi istediniz...

8. 21 Haziran 2009
  9. boniibon

boniibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım çok yoğun ama bunu düşünüp kaçmamak lazım herkese bakabiliyorsa bizede bakar. sabah aradım 03125956815-03125956832 bu numaralardan birini ara kaan beyle görüşmek istediğini söyle zaten kaan bey kendi tarih verip eşinin adını not alıyoooo. benim tanıdığım var şu an 20 günlük ikizi var. adam yavaş ilerliyo ama sonuç alıyo. sabır lazım canımmmm. zaten mikrotese en son olay filmle bakıyormuş canlı hücre var mı diye varsa ameliyata alıyo. paracı da değil arkadaşım bir tek mikroteseye girdiğinde vermiş para

10. 21 Haziran 2009
  11. nina

nina Guest

eşimde kaan aydosa tedavi olanlardan canım biz iki kere gittik önce ilaç tedavisi uyguluyor zaten ama çok çok yoğun ne demek istediğimi gidince görürsün çok iyi bir doktor evet ama açıkçası biz biraz daha özel ilgi görebileceğimiz bir doktor istiyoruz sabah 10 da randevumuz vardı 3 te girebildik :bbo::bbo: 9 da vardı 1 de girdik kimseyi geri çevirmiyor ama randevulu hastaları mağdur oluyor böyle oluncada üçüncüye gitmedik zaten sayı yükseldi normal deneycez bir süre :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Haziran 2009
  12. 23 Haziran 2009
  13. boniibon

boniibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    isis, canım haklısın ama özel ilgi umrumda değil. tüp bebek merkezlerden birine sadece mail gönderdim hemen döndüler. ilgi süper ama hemen mikroteseye alacaklar. hiç çıkmama olasılığı da var ama bunu hiç söylemiyolar %70 miş bulma şansı direk soygunculuk. bence eğer onun hastasıysanız devamedin. gerçekten iii bir doktor. tüm bir günüm gitsin umrumda değil.

14. 24 Haziran 2009
  15. larem1982

larem1982 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    113
    benim eşimde kaan hocanın hastasıydıı...süper bir doktor evet yogun ama olsun eşimde sperm sayısı 0 kennnn kaan hoca ve çabalarımızla şimdi normal yoldan dışarı çıkış olduuuu...ve halen kaan hocayla mailleşiyor bu gün gidip tahlil yaptırdı kaan hoca değerlendireek BEnce KAAN hocaylamuhakkak herkes görüşmeliiii

16. 24 Haziran 2009
  17. kader_nl

kader_nl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar biz temmuz 17 turkiyeye gelecegiz Kaan Aydosa gitmek istiyoruz randevuyu simdidenmi almam gerekiyor mumkunse bana adresini ve tel numarasini ozelden yazarmisiniz

18. 25 Haziran 2009
  19. Belgin

Belgin BEKLİYORUM GELECEKSİN.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bonibon sagol arkadaşım tel nonu kaydettim ...