Kaan yandı kızlar:(((

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve ilknur77 tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ilknur77
  1. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok canım acıyo.. cuma günüydü akşam çayın yanında yiyelim diye kek yaptım kaan uyurken :KK43:( yapmaz olaydım.. keki fırına attım.. kaan uyandı.. emzirdim.. kalktı gezinmeye başladı evde bende keki fırından çıkartayım o mutfakta yokken dedim.. demez olaydım :KK43:(( tam tepsiyi elime aldım.. daha fırından çıkartırken kaan bacaklarımın arasına girdi... ağzını açıp yukarı baktı.... 4 senedir kullandığım lanet olası fırının ilk defa ızgara teli içinden kaydı kaydııı düştü oğlumun bebeğimin ağğzınaaaa diline yanaklarınaa yaktı yaktı geçti çocuğumun ağzından. eridim bittim bittim kahroldum ben. anlattığım olay 5 saniye bile sürmedi. 180 derece sıcak fırının ızgara teli bebeğimin ağzında yaladı geçti düşünmeyin bile sakın.. çok içim yanıyo. onun ağzı iyi çok şükür 2.derece yanmış. ben hemen o anda musluğn altına attım agzına su çarptım eşimde banyodaydı.hemen buz koyduk yanık kremi filan. Kaan çok iyi çok şükür bugün yeniden doktora gittik cildiyeye kalmaz hiç bi iz merak etme annesi dedi. dedi ama benim içimin yanması geçmedi geçmiyo. ağlamaktan bi hal oldum anneme dedim gel benle kal hiç iyi değilim. benn ağlıyoum Kaan gözlerimi siliyo çocuğum kendinin ne halde olduğunu bile bilmiyo. dili bile yanmıştı ama o gece iyileşmiş dili. o kadar dikkat o kadar sakınma 5 saniyede kül oldu gitti. Allah sabır versin bana çok zor günler geçiriyorum bir sürü senaryolar geçiyo kafmdan allahım rüya olsun ne olur die bi bakıyorum gerçek. allahım ben yansaydım ne olurdu bebeğimin yerinde diye.. nafile. eridim bittim. ama nazara geldi bi tane kuzum benim. o gün arkadaşıma gittim çay içmeye ne güzel bir çocuk bu dedi yüzü çok güzel kime benziyo böle dedi eve geldik böle oldu.tabi kötü niyetle demediğini biliyorum maşallah bile dedi kadıncaz ama işte ne biliim kendimi avutuyom galiba. Aman dikkat edin bebeklerinize .ben bakamadım oğluma yapmaz olsaydımda aç kalsaydım o gün . Dilerim Allahtan en büyük kazamız bu olsun

2. 25 Mayıs 2010
  3. eesra

eesra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok gecmiş olsun cnm...

4. 25 Mayıs 2010
  5. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah razı olsun ve kimseye yaşatmasın.

6. 25 Mayıs 2010
  7. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Çok geçmiş olsun küçükken kız kardeşimin başına da gelmişti sobada kaynayan fokur fokur ıhlamur koluna ve bacağına gelmişti Off düşünmesi bile kötü kazara oldu tabi ama annemin o hali hiç gözümün önünden gitmez bir an o anı yaşadım
    Kaanımıza 41 kere maşallah diyelim:nazar::nazar: gördüğü göreceği bu son olur işallah tekrar geçmiş olsun.

8. 25 Mayıs 2010
  9. Dilal2a

Dilal2a Psikolojik Danışman Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun tatlım üzme kendini bak iyileşicekmiş de

10. 25 Mayıs 2010
  11. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım

12. 25 Mayıs 2010
  13. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok çok geçmiş olsun.çok üzüldüm.çok korkarım zaten çocukların kazalarından.Allah beterinden korusun.

14. 25 Mayıs 2010
  15. OCD

OCD Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canim benim cok gecmis olsun Allah bir daha boyle kazalar yasatmasin.Sende sogukkanli olmaya calis canim.Moralini yusek tutki yavrununda psikolojisi bozulmasin.

16. 25 Mayıs 2010
  17. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok geçmiş olsun. Bir an önce iyileşsin inşallah.
    Lütfen kendini suçlama. Bu tip kazalar hepimizin başına geliyor. Bunları daha büyük acılar yerine yaşanamış olarak düşün.
    Bak daha geçen gün Can hiç aklıma gelmeyecek birşey yaptı ve aklımı başımdan aldı.
    Biz o doğduktan sonra neredeyse bütün evimizin düzenini değiştirdik. Evde ne bir sivri köşe, ne kırılacak eşya ne de kimyasal madde bırakmadık. Bu nedenle de çok rahat dolaşmasına izin veriyorduk.
    2 gün önce o salondayken ben banyoya gittim. Daha gireli 1 dk bile olmadan bir çığlık duydum yatak odasından arkasından da ağlama sesi. Aklım gitti resmen. Hemen gittim bizimki yatak odasındaki gardrobun arkasında 1 karışlık falan bir boşluk var. (Ütü masasını falan koyuyorum oraya) o boşluğa nasıl becerdiyse yan yan girmiş ve düz çıkmaya çalışınca sıkışıp kalmış. Dolabın köşesi iki kaşının ortasında. Delirdim tabii onu öyle görünce. Nasıl bir kuvvet bulduysam koca dolabı yerinden çekip çıkardım oğlumu. Hem alnını ortasında hem de burnunda kanamayan fakat ezilmeden dolayı kabuk bağlayan bir iz oluştu :KK43: yavaş yavaş geçiyor tabii ama çok üzülüyoruz gördükçe.
    Bu günlerde hep koltuklara tırmanmaya başlıyorlar. Açık pencere, yakınlarda sandalye falan bırakmamak gerekiyor.
    Allah daha büyük kazalardan korusun hepimizin yavrusunu.

18. 25 Mayıs 2010
  19. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok geçmiş olsun yazını okurken benim içim yandı ya.rabbim çocuğuna şifalık versin bütün annelerin kuzularını korusun.