kabaran kırılmış saçlar

Konusu 'Dalgalı Saçlara Özel' forumundadır ve nursena1234 tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : nursena1234
  1. nursena1234

nursena1234 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    saçlarım özellikle banyo sonrası çok kabarıyor..Çeşitli kremler kullandım fakat henüz saçımı yatıştıran düzgün bir krem bulamadım..saçlarım kabardığı için sürekli düzleştirici kullanıyorum özellikle okul zamanlarında buda saçımın daha çok kırılmasına ve yıpranmasına yol açıyor..şuanda saçlarımın uçları oyuncak bebeklerin saçları gibi..saçlarımı kestirmeyi düşünüyorum ama kestirince de bakımlı dursunlar istiyorum..bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim mafoldumben :1no2:

2. 25 Ağustos 2010
  3. nursena1234

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Yardımcı olabilicek kimse yokmu? :çok üzgünüm:

4. 25 Ağustos 2010
  5. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    108
    Az önce ulaştıgım bi bilgi diğer bi kaç topiktede paylaştım canım çilek yağı öneririm bende hemen kullnmaya baslıcam bilgine yabancı bi siteen yaptıgım çeviriyide kopyaladım anladıın kadarıyle artık a.s.

Çilek Yağı Anti-kabarma Saç Bakımı Koleksiyon lüks harmanı üreten parlaklık silikonları tohum ve nemlendirici çilek veren saç zarif, parlak görünüm ve ipeksi. Özellikle kuru, kıvırcık saçlar için iyi ama uygun tüm saç tipleri için

6. 26 Ağustos 2010
  7. nursena1234

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkür ederim araştırmaya başlıcam yerimseniben

8. 26 Ağustos 2010
  9. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    108
    canım türkçe olarak çlek yağını saça faydaları yazdığımda pek bişey çıkmadı baska şeyler cıkıyo bende strawberry oil for hair yadım çıkan sitelerden birinide çevirdim öyle bu bilgiye ulaştım. Hatta bi rün çıkıyo çilek yağını saç serumu olarak mı kullanıyolar anlamadım sende bi bak canım .a.s.

10. 3 Eylül 2010
  11. PrenSesStyLe

PrenSesStyLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim saclarini düzlestirici kabartiyor cünkü saclarin kirildikca ne düzlesir ne de sekil alir.. bence uclarini biraz kestir sonra sadece önlerini düzlestir yani kahkülün varsa arkayi hic elleme derim.. inan bana gün gectikce saclarin iyilesecek ve dalgalarin cok güzel duracak :)) tecrübe konusuyor :KK66: saglikli sac istiyorsan düzlestiriciden uzak durcaksin baska care yok :-)

12. 4 Eylül 2010
  13. bgirldie

bgirldie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim saçlarım banyodan sonra çok kabarırdı saçlarımı düzleştirmeden dışarı çıkmazdım gliss in turuncu renkteki saç kırılmaları için onarım ve bakım şampuanını kullandığımdan beri saçlarım banyodan sonra düz oluyor ben çok memnunum sanada öneririm.