Kabaran Saçıma Bal Bile Fayda Etmedi

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve limonkiz tarafından 6 Haziran 2008 başlatılmıştır.

6 Haziran 2008
    Konu Sahibi : limonkiz
  1. limonkiz

limonkiz Ağlamam artık gidenlere ♫ Üye

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba kızlar benim saçlrım gür kabarık ve dalgalı kabarık saçlara bal önerisini forumda okudum ve uyguladım ama saçlarım kazık gbi oldu ve yine kabardı ben 1 kaşık balı 1 litreye yakın bi sua çözdüm sonra biraz daha su ekledim kafamdan aşağı döktüm biraz bekleyip duruladım acaba yanlış mı kullandım balı kullananlar memnun kaldıklarını sölüorlar bnm saçta mı sorun var?

2. 6 Haziran 2008
  3. uhuvvet

uhuvvet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende sennle aynı derttenim.benmkiside kabarık ve fayda etmedi.ne yapmalıyız acaba...

4. 6 Haziran 2008
  5. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Kızlar balı şampuanınıza 1 kaşık ekleyin ve kullanmadan önce iyice çalkalayın bir de böyle deneyin bakalımyerimseniben

6. 9 Haziran 2008
  7. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar saçınız düzmü kıvırcıkmı

8. 9 Haziran 2008
  9. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saç düzleştirici elseve in maskesi şampuanı var güzel olur.

10. 9 Haziran 2008
  11. sessizdüş

sessizdüş Guest

benim de saclarım cok gür ve cok kabarıyor...üstelik uzun....artık taşıyamıyorum valla...yarın gidip kuaforde incelticem.... yoksa bu şekilde ne taranıyor ne de dışarı cıkarken bi şekil verebiliyorum...hem de yaz sıcakları başladı...en iyisi gidip incelttirmek..

12. 9 Haziran 2008
  13. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    -------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme: 18 Temmuz 2008
  14. 10 Haziran 2008
  15. beslenmenize dikkat edin arkdaşlar beslenme kaynklı bu saçınıza uyguladıklarını yeseniz daha iyi olur ,,, buğday yapı mümkem bir yağ onu deneyi birde günde bir deste maydanoz yiyin bir haftaya farkı görün ...tabi bilemem hangi vitamin eksik alıyorsunuz ama mayndazo iyidir :KK70: bende çok işe yaradı hiçbirşey fayda etmiyordu kabarık saçlarıma beslenme önemli

16. 10 Haziran 2008
  17. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar ya bu tarz ürünler saçı ne kadar destekler bilmiyorum ama bence önemli olan saçın kesimi...
    benim saçlarım da dalgalı ama kuaförüm öyle bir kesiyorki çok rahat kullanabiliyorum...
    hani şu saç inceltmek için kullandıkları makas var ya aralardan kırpıyorlar falan bir kere onu kullandırtmayın daha da çok kabartıyor...
    becerikli kuaför daha farklı br yöntemle uçlardan inceltebiliyor saçları benim kuaförüm bu konuda çok deneyimli...

18. 10 Haziran 2008
  19. Tweety_09

Tweety_09 Guest

Kizlar bendede ayni sorun var ama sacimi kuruladiktan sonra bir esarp bagliyorum yatiyorum sabaha kadar kabariklar inmis oluyor birde bunu deneyin...