Kablosuz Ağ Sorunum lütfen biri yardım etsinn!!

Konusu 'Sorularınız & Sorunlarınız' forumundadır ve limonkiz tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : limonkiz
  1. limonkiz

limonkiz Ağlamam artık gidenlere ♫ Üye

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    153
    eve kablosuz ağ için modem aldık interneti kurduk ama babamın bilgisayarı (babamınkide benimkide laptop)kablosuz ağı bulup bağlanırken benim bilgisayarım
    bulamıyor çok nadir buluyo ama bilgisayar kapanıp açıldığında tekrar eski haline dönüyo zaten bilgisayar 20 dk bi kendiliğinden kapanıyo
    Kablosuz ağı etkinleştirmek için Fn+F2 ye basıyorum ama olmuyo Fn+F1 F3 F4 falan çalışıyolar ama Fn+F2 olmuyo bi türlü arada bi açılıo bazen
    bende ethernet kablosuyla bağlanıyorum internete
    bilgissayarcıya götürdük orda bağlanıyomuş bizim evde bağlanmıyo bide otele gittiydik bi ara ordada kablosuz ağı bulamıyodu off off ethernet kablosuna mahkum
    kaldım şöyle odama çekilip intrnete girmek istiyorum ama malesef :KK43:

2. 9 Eylül 2009
  3. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    teknik bir sorun

bu isten anlayan birine sorsaniz daha iyi

4. 9 Eylül 2009
  5. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    bendede o sorun vardı bir hafta öncesine kadar kabloyla çalışıyo kablo yokken hata diyo delirmiştim tt net aradık adam neti yükleyin dedi net yükledik yine aynı napsak ki falan sonra modemi resetledim açtım düzeldi ve hiç gitmedi daha bi resetlesene sende modemi

6. 10 Eylül 2009
  7. superisi_22

superisi_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Wireless'in açık olduğuna dikkat edin. Ayrıca wireless'in nereden kullanılcagına bakın yani wireless baglantısı için laptopun kendi yazılımınımı yoksa windows'un yazılımınımı kullanamaya çalısıyorsunuz dikkat edin buna.

8. 10 Eylül 2009
  9. limonkiz

limonkiz Ağlamam artık gidenlere ♫ Üye

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    153
    teşekkürler bi denicem yazdıklarınızı inşallah olur bende odama çekilip ordan girerim kk'ya :KK70: