Kabus Evi ve Çözümü

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve mavrulam tarafından 4 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Mart 2008
    Konu Sahibi : mavrulam
  1. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
  2. 4 Ağustos 2008
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    yerden çekiç aldım
    parkede bi delik var orada beyaz kuru kafanın üstüne tıklatında
    3x4,7-6,8+7 yazıyo
    soldaki odada çekmecede kağıt,bi bıçak buldum....
    yukarı çıkıp karşı odaya girdim küçük dolabın ordan gri renkte birşey aldım
    banyoya girdim aynayı çekiçle kırıp içine şifreyi yazdım yukarda yazdım şifreyi anahtar aldım
    mutfakta kapı var anahtarla kapıyı açtım
    bıçakla yukardaki borunun tahta kısmını çekip kolu indirdim
    yan tarafta odaya girdin ipleri indirdim karşı odada mezar var içinde idkeletin elinden anahtar aldım
    kaşı odada iki ip var biri yukarda biri aşağıda durunca diğer odada 3 kızrmızı düğme yanıyo
    diğer anahtarla karşı odadan dışarda bi yere geçiliyo oraya gidip kapıyı açtım
    çakmakla odaay girdim kitabın üstündeki şifreyi yazdım pc de ki yere
    altta yer açıldı
    aşy,t tarafta ışıklar var ama birşey yapamadım

4. 19 Eylül 2008
  5. madame

madame Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oyunu çözdüm :KK70: ilk önce yerdeki çekici alıoruz çekiçle yerdeki tahtayı kaldırıoruz içinde

kurukafa war üstünde 12 1 15 yazıyo daha sonra mutfaktaki dolaptan bıçagı alıoruz

daha sonra üst kata çıkıoruz banyonun oldugu odaya ordaki dolaba tıklıoruz bişi alıoruz

ordan banyoya irip aynayı kırıoruz şifre isteyen bi kutu war oraya 12 1 15 yazıoruz anahtar verio

daha sonra bu anahtarla mutfgın ordaki kapıyı açıoruz borunun baglı oldugu ipi kesioruz sabaya

tıklıyım ordaki kolu indirioruz sag tarafta bi yer açılıo ordan girioruz

solda ki kapıdan girip ipi çekioruz sonra odadan çıkıp sag kapıdan girioruz burda ki iperdende solda

olanı çekioruz sonra tekrar ilk ii çektigimiz odaya dönüoruz duwarda dügmeler war en sagdakine

basıoruz sonra odadan tekrar çıkıp sagdaki odaya girioruz burdada duwarda dügmeler war en ortadakine

bası odadan tekrar çıkıoruz soldaki odaya tekrar girioruz artık bi çakmagımız war onu alıp odadan

çıkıoruz ve önümüzdeki kapıdan girioruz mezarımızla karşılaşıoruz mezarın içindeki iskeletten

anahtarı alıoruz

daha sonra televizyonun oldugu odaya gelioruz dışardaki kulübeye gidioruz anahtarla kulübei açıp

girioruz çakmagı yakıoruz duwarda bi dügme war ona basıoruz sonrada bilgisayara basıoruz machine

works programını çalıştırıoruz şifre istio şifre de 5023 yerde bi bölme açılıo ordan girioruz

sagdaki kapıya girioruz sonra duwarda bi tahta war tahtanın vizalarını çekiçle çıkarıoruz u beni

biraz ugraştırdı tutturmanız gerek daha sonra kırmızı dügmeye basıoruz ve odadan çıkıoruz sonra

sagdaki kapıdan girioruz odanın en sagındaki mavi dügmeye basıoruz lazer açılıo soldaki ok ibi olan

şeye o lazeri ulaştırmamız gereko bunun için aynları oynatıoruz oynatmak istediginiz aynaya tıklayıp

ok tuşlarıyla oynatıosunuz işlemem tamamlanınca odadan çıkıp en ortada ki kapıdan girioruz bi

anahtar war onu alıoruz ve ewe geri dönüoruz

aldıgımız anahtarla çatı katındaki kapı açılıo önümüze bi puzzle çıkıo dügmelere basarak hepsini

yeşil yapıoruz sonra bize silah werio daha sonra bi alt kata inioruz nancy nin günlügünün oldugu

yatak odasına girioruz yatakta ampul war ona tıklıoruz çıkan yazıya evet diip uykuya dalıoruz fredy

gelio ve onu öldürmek için eldivenine nişan almanız gerek ama ölen hep siz oluyorsunuz,nedense???

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.