kaç defa adet oldunuz

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve selcanefe tarafından 5 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : selcanefe
  1. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    kaç defa adet oldunuz ben ilk 55 günlüktü bebeğim oldum şimdi yine oldum galiba sürekli de olacağım sizdede böyle olan var mı kimisi olmazmış kimisi olurmuş birde korunmak için doğum kontrol hapı verdi mi doktorunuz benim bildiğim anne sütüne geçiyor ilaç türkiyede süte geçmeyen ilaç var mı

2. 5 Temmuz 2008
  3. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım,ben 4 nisanda doğum yaptım.8 haziranda adet oldum,henüz bir daha olmadım.doktorum ara ara olabilirsin,uzun süre olmayabilirsin ya da düzenli olarak ta olabilirsin endişe etme dedi.Ben doğum kontrol hapı hiç kullanmadığım için o konuda bir fikrim yok.doktorum sadece adet olmuyorum diye hamile de kalmam diye düşünme dikkat et dedi:)

4. 5 Temmuz 2008
  5. selcanefe

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    evet sütün korur diyolar ama emziriken hamile kalan çok var güvenmemek lazım ama adet olup da hamile kalan da var buna da güvenmemeliyiz saol canım bende hiç kullanmadım ama kullanmaya başlayacam gibi görünüyor bilmiyorum kısa biş araştırma yapıyorum şimdilik

6. 5 Temmuz 2008
  7. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    bende 26 martta doğum yaptım,3 haziranda oldum bide 24 haziranda iyice şaşırdı valla bakalım temmuzda ne olacak?bence hap kullanmayın kızlar bizde şimdilik eşim korunuyor.

8. 5 Temmuz 2008
  9. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben 23nisanda dogum yaptim daha adet olmadim ama dr micronom diye hap verdi sute gecmez dedi onu kullaniyorum simdilik adet olmayi ozledim olsamda bir rahatlasam

10. 5 Temmuz 2008
  11. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben 27 martta doğum yaptım 15 haziranda adet oldum ilk defa şimdilik bişiy yok beklicez bakalım 15 temmuzu doğum kontrol hakkkmıda bi bilgim yok bende düşünüyorum ama araştıralım bakalım biraz daha

12. 5 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ana nerdeyse tum nisann anneleri olmus ben 10 nisanda dogum yaptim ve resmen 3 ay gecti bende tik yok hala olmadim :KK43:(

ama sordum normalmis 6 ay 9 ay bile olmayanlar varmis.ben hap kullanmiyorum canim doktorum verdi sute gecmeyen hap ama kullanmadim .

14. 5 Temmuz 2008
  15. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146

bence endişelenicek bişey yok annişim daha iyi değilmi pek bilgim yok ama
    benim burdan arkadaşım 1yıl olmadı hiç sonra oldu tabii annesininde bir yıl olmuyomuşfisfisfis

16. 5 Temmuz 2008
  17. EU1

EU1 Guest

...................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Şubat 2009
  18. 5 Temmuz 2008
  19. selcanefe

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    olmak en iyisi valla stres gidiyor şişlik gidiyor bide en azından hamile kalmamışım gibi bir teselli oluyor:p neyse şu ilaç konusunu araştıralım kızlar yaaa süte gerçekten geçmeyen varsa valla iyi olacak yoksa benim halim yaşşşşşşşşşş benim gibi çok dertli var biliyorum hadi kızlar bullım bir hal çare