kac yasinda adet kanamanizi gördünüz ?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Emine tarafından 27 Nisan 2008 başlatılmıştır.

27 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Emine
  1. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kac yasinda adet kanamanizi gördünüz ve o an ne düsündünüz?
    ben 13 yasinda ilk kanamami yasadim...ilk önce cok korkmustum....yani okadar kan vs....ama normal oldugunu biraz bildigim icin endisem kalmamisti.
    tabii kendimi gercekten bir genc kiz gibi hissediyordum....güzel bir duyguydu...
    sizler anlatmak isterseniz buyrun.dinleyelim.....:1closedeyes:

2. 27 Nisan 2008
  3. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Orta 2 de gördüm 13 yaşa denk geliyo sanırım..O gün halam annem falan hep beraber bir tanıdığa oturmaya gitmiştik orada tuvalete gitmiştim iç çamaşırımda pembe leke gördüm anladım o an artık genç kız olacağımı zaten karnım da ağrıyodu..Arkadaşlarımın çoğu olmuştu artık ben de olayım deyip duruyodum..O gün bir şey olmadı sabah uyandığımda ne göreyim manzara belli..Ben bi ağlamaya başladım ay çok kötü hissetmiştim kendimi..Hem olmayı iste hem de olunca ağla..Çocukluk işte..

4. 28 Nisan 2008
  5. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    11 yasindaydim. Daha cocuktum. Kötü zamanda yakaladi :)

6. 28 Nisan 2008
  7. Yıldızzz

Yıldızzz Guest

orta 3 ün yaz tatiliydi halı yıkarken yakaladı beni:)))) tabi o zaman böyle gülmedim çok ağlamıştım salaklık işte annem teselli etmişti bidaha beni sevmiyceksiniz çocukluktan çıktım artık ben demiştim:))

8. 28 Nisan 2008
  9. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    12 yaşımdaydım o kadar zoruna gıtmıştıkı aslında nasıl olduğunu falan annem hep anlatırdı ama yıne de çocukluktan genç kızlara koca bır adım kendı ısteğinız dışında

10. 28 Nisan 2008
  11. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    ayy bu uunutlmaz bir olay 13 yaşındaydım ve ortaokul sonsınıfa gidiyordum son ders tuvalete girdim bide ne göreyim işte o olay... eve gldim annem yardımcı oldu tabi...

12. 28 Nisan 2008
  13. PembeBeyaz

PembeBeyaz gel artık bebeğimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben çok erken oldum tam olarak bilmiyordum bile ne olduğunu ilkokul 4. sınıfa giderken 15 tatilde oldum 10 yaşımdaydım.Çok karnım ağrıyordu tuvalete gittim leke gelmiş genç kız oldum diye sevinmiştim çocukluk işte.Hemen odama gittim ped falan konulduğunu bilmiyordum :1no2:eski bi atletimi güzelce düzelttim koydum :roflol: Annemle ablam anlamış zaten girip çıkıp kontrol ettiğim için :) sonra söylemiştim hemen .....

14. 28 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

ben de 12 yasıma girdiğim gece oldum hic karnim falan agrımamıstıı ama simdi her ay içim deşiliyor sankii agrı komasına giriyorum desem yeridir:) ama nedense bi huzun olmustu ben de o gun, cocukluktan genc kızlıga bi adım peeeh:) yaslanıyoruz yaaa

16. 28 Nisan 2008
  17. papatyam101

papatyam101 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    11 yaşındaydım. yaz tatilinde anneannemlerdeydim. annem yanımda değildi, ne yapılması gerektiğini biliyordum aslında ama kendimi kötü hissetmiştim. hala hatırladıkça gözlerim dolar.. Allah kısmet ederde bir kızım olursa, (Allah sağlık verdikçe) onu asla yanımdan ayırmayacağım..

18. 28 Nisan 2008
  19. MeDuSa

MeDuSa Guest

13 yaşındaydım anneme tuvaletin kapısını açıp kan geldi altımdan kan akıo die bağırmıştım babam falan vardı ağlıordum ablamda ne kanı ya sen özenion genç kız olmaya adetin gelsin ition ondan böle dion atma bu yaşta olmas die bana bağırınca kendimi tutamadım daha çok ağladım ablam o durumda bile kötülemişti beni:KK43: oysa adetim o zaman başlamıştı. babamdanda ağladığım ve bağırdığım için çok utanmıştım :KK43:(