kaç yılın özlemi yarın bitiyor dualarınızı bekliyorum arkadaşlar

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve surayn tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : surayn
  1. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    meraba arkadaşlar 26 yaşında 4 yıllık evliyim ve şu an 39 haftalık hamileyim evlendiğimiz günden beri korunmamamıza rağmen çocuğumuz olmadı tek çare tüp bebek dediler yaptırdık ilki tuttu fakat kanımda pıhtılaşmadan dolayı kaybettik bebeğimizi tekrar ikinciyi denedik çok şükür yine tuttu ve şimdi kızıma hamileyim ve yarın sezeryan olmaya gidiyorum aslında geçen haftaya kadar normaldi fakat bebğim biraz iriymiş doktor sezeryan olması gerktiğini söyledi kabul ettik ama çok heyecanlıyım acaba bebeğimi sağsalim kucağıma alacakmıyım inşallh bi aksilik çıkmaz allah tüm bebek hasretiyle yananların kucağını doldursun inşallh hamile olanlarınkinide onlara bağışlasın amin...:CüvCüv:

2. 3 Ağustos 2010
  3. goncak4

goncak4 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısıyla sağsalim gelsin bebişin cnm, şimdiden geçmiş olsunopuyorumnanaktanen kısa zamanda deneyimlerini paylaşmanı bekliyoruzzemuszemus

4. 3 Ağustos 2010
  5. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle gözün aydın demek istiyorum ne güzel prensesine kavuşuyorsun.Allah yardımcın olsun sağlıkla al kucağına bebişini.daha sonra deneyimlerini bizlerle paylaş bende çok kararsızım sezeryan mı normal doğum mu yapacağım karar veremiyorum.Rabbim uzun sağlıklı ömürler versin meleğine:Saruboceq:

6. 3 Ağustos 2010
  7. SET2007

SET2007 Herşeyin Hayırlısı..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    rabbim sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım şimdiden geçmiş olsun hayırlısı olsun inşallah:1hug:

8. 3 Ağustos 2010
  9. Chocuk

Chocuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    ay çok heycanlandım, inşallah sorunsuz en rahat şekilde miniciği alırsınız kucağınıza:)

Allah sizin ve bebeğinizin yardımcısı olsun.Hayırlı mutlu haberlerinizi almak dileğiyle...

10. 3 Ağustos 2010
  11. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun arkadaşlar alla hepinizden razı olsun hayırlısıyla bi bebeğimi sağ salim kucağıma alyım eve döndüğümde olup biteni tek tek yazıcam son hazırlıklarımıda yaptım annemde bugün vandan geldi yanımda o ve eşim olacak bu gece nasıl uyurum bilmiyorum ama bir an önce sabah olsun istiyorum bu stresten kurtulamak için iyigeceler hepinize

12. 3 Ağustos 2010
  13. hdilekh

hdilekh ((: Ömer Tuna'm :)) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    emin ol şuan ben heyecanlandım. allah bebeğini kucağına sağsalim almayı nasip etsin.

14. 3 Ağustos 2010
  15. cherry81

cherry81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kolay gelsin canim insallah sorunsuz bir sekilde yarin alirsin kucagina bebisini

16. 3 Ağustos 2010
  17. AsiMavi

AsiMavi ♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥ Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    canim cok sevindim.ins sag salim bebisini alirsin kucagina.bizlerede dua et bende istiyorum 4 yildir.

simdiden tebrikler.sevgiyle kal.........

18. 3 Ağustos 2010
  19. deryaevren

deryaevren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    41
    allah sağ salimkucağına almak nasip etsin cnm inş bizde o günleri görürüz hadi hayırlısı bakalım