kaç yıllık evli olduğumuzu ne zamandır bebek beklediğimizi problemlerimizi yazalım

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve s&g tarafından 16 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : s&g
  1. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slmlarr ben 3 yıllık evliyim hiç korunmadık ama bebeğimiz yok 6 ay tedavi gördüm 1 kez aşılama oldum amma gene yok:çok üzgünüm:ayrıca bende ve eşimde problem var bende polistiktik over var eşimde varikosel ne olcek böle bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun

2. 16 Temmuz 2008
  3. limbi33

limbi33 Pembe prensesim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Biz 1,5 senedir evliyiz.2-3 sene sonra cocuk duşunuyoruz.Sizce çok mu geç?fisfisfis

4. 16 Temmuz 2008
  5. librarian

librarian Bir garip yolcuyum... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Biz iki senelik evliyiz.Eşimde de bende de hiçbir sorun olmamasına rağmen çocuğumuz olmadı bugüne kadar.Doktorum çok istemekten ve stresten diyor.Hiç bir tedavi görmedim herşey doğal olarak devam ediyor. Bekliyorum elimden gelen başka bir şey yok...Çok da üzülüyorum ama nafile...

6. 16 Temmuz 2008
  7. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    selam... biz 2 yıllık evliyiz ve evlendikten 4-5 ay sonra korunmayı bıraktık ve 10. ayın sonunda bir gebelik yakaladık fakat dış gebelikti ve aralık ayında alındı, dr. rahmin kendini toparlaması için 3-4 ay süre verdi bu süre içersinde korunduk ve nisan ayında rahim filmi çekindim korunmayı bıraktık 4-5 aydır tekrar düzenli olarak denemeye başladık ama hala bir kıpırtı yok:1no2: bakalım dr. bize 1 yıl tedavi görmeden kendiniz deneyin kendiliğinden olmazsa tedaviye başlarız dedi şurda 5-6 ay kaldı 1 sene olmasına ama bakalım bekliyoruz ve çok korkuyorum....
    rabbim isteyen herkese aratmadan tez zamanda hayırlı evlatlar versin....

8. 16 Temmuz 2008
  9. s&g

s&g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım siz bilirsiniz ama bana soracak olursan bence geç ben hemen istemiştim ama olmadı herşeyde vardır bi hayır diyoruz artık senağlamaben yeni evlenen ve evlenecek olan arkideşlerime hemen çocuk yapın diyorum sonra rahim tembelliğe alışıyo felan diyolar ne kadar doğru bilmiyorum:uhm:

10. 16 Temmuz 2008
  11. gülgül39

gülgül39 Guest

slm arkadaşlar,2 yıllık evliyim çocuk düşünmüyorduk,artık istiyoruz.adetlerimde hep gecikme vardı.geçen ay doktora gittik.polikistik over olduğumu söyledi.eşimin testleri çok iyi çıktı.doktorda bana adet düzenleyici hap verdi.geçen ay onu kullandım.ilişki günlerini tespit etti.uyguladık.
    ayın 19nda adet olmam lazım 3 gün var.ama gebelik yok sanırım.kasıklarım çok ağrıyo.çok dertliyim ya olmazsa bebeğim:KK43::1no2

12. 16 Temmuz 2008
  13. vesta

vesta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar, 3. yılı evliliğimin.2 yıldır korunmuyoruz.Ama her ay beklediğim bebek henüz gelmedi.Ve doktora gidip sorunumuzu tespit etmedik.Eşim kötü şeyler duyma endişesiyle doktora gidip test yaptırmayı sürekli erteliyor.Tabi sorunu bilmeden beklemek bize zaman kaybettiriyor.Tedaviye başlayanlar en azından yolu yarılamış gibi geliyor bana.

14. 16 Temmuz 2008
  15. masiva

masiva Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ben bekarım,rabbim evlenmeyi nasip ederse hemen çocuğum olsun isterim...bird bu biz iki üç sene düşünmüyoruz diye düşünenleri anlayamıyorum,sanki isteyince oluyor, istemeyince olmuyormuş gibi izlenim veriyorlar.buda Allahın gücüne gider diye düşünüyorum,çünkü düşünmüyoruz deyip sonradan çocuk isteyenler daha çok sorun yaşıyorlar maalesef......ve buda istediği halde çocuğu olmayanları çok üzüyor...Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin ve herkese hayırlı evladlar nasip etsin...

16. 16 Temmuz 2008
  17. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    108
    bende 2 yıl 1 aylık evliyim ilk 5 ay korunduk ondan sonra bebek istedik ama olmadı 1 buçuk yıllık evliyken kasıklarımda ki ağrıdan dolayı doktora gittim basit kist çıktı doktora göre hamileliğe engel değildi bebek olmazsa 3 ay sonra gel dedi fakat biz işlerimizi ayarlayamadık gidemedik 1 yıl 10 aylık evliyken göğüslerimdeki ağrıdan dolayı doktora gittim aynı zamanda göğüslerimden süt geliyodu prolaktin hormonum yüksek çıktı 1 ay dostinex kullandım hormon düştü 3 ay sonra gel bakalım tekrar dedi bu ay gidicem ama sanırım yine yükseldi çünkü göğüslerim çok şiş ve hasas
    tabi bu zaman zarfı içinde doktora çocuk için gidemedik heralde 1 sene daha gidemeyiz çünkü eşim ve ben çok yoğun çalışıyoruz gece yarıları eve geliyoruz bazen birbirimizi göremiyoruz bile yemek bile yiyemiyoruz berber hiç bir özel yaşantımız yok bu durumda bebek olmaması da daha hayırlı heralde o annesine ve babasına geliceği zamanı biliyo sanırım inşallah en kısa zamanda doktora gideriz
    bir problem olduğunu bilmeden yaşamak çok kötü çünkü her ay umut ediyosun fakat hüsran en azından problem var mı bilsem derimki tedavi görüyorum şu durumda zaten olmaz ama işte her şeyin hayırlısı

18. 16 Temmuz 2008
  19. gülgül39

gülgül39 Guest

slm nergis aynı şekilde benimde göğüslerimden süt geliyordu ve doktorum banada dostenex denilen o hapı verdi.kullanıyorum 1 aydır.umarım bebişim olur artıkfisfisfis