Kaçak makyaj malzemesi

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve yELiiizz tarafından 3 Mart 2008 başlatılmıştır.

3 Mart 2008
    Konu Sahibi : yELiiizz
  1. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bizim memlekette pazarda makyaj malzemesi satılıyo .adam dubaiden geldiğini ,çin malı olmadığını orjinal old. söyledi .aslında dışarda herşey çok ucuz parfümler tr den 10 kat ucuz . sizce bunlardan alınır mı?bu arada loreal ve lancome satıyor.kalemler 1 ytl tekli farlar 1 ytl .kokladım çok güzeldi

2. 3 Mart 2008
  3. inxsxirah

inxsxirah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım loreal ve lancome ürünlerinin bu kadar ucuz satılıyor olması şahsen beni düşündürdü çünkü piyasa fiyatları yüksek bu markaların,ya sahtesidir,ya üretim hatalıdır ya da kullanım tarihi falan geçmiştir bence alma.parfümlerde dahil olmak üzere bilmediğin,güvenmediğin markaları alma çünkü fazlasıyla kanserojen madde içeriyorlarmış.Uğur Dündar proğramında bayağı bir yer vermişti bu konulara.

4. 1 Aralık 2008
  5. queen89

queen89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    onların hepsi sahte bütün pazarlarda var onlardan.inanmayın

6. 2 Aralık 2008
  7. bebishim

bebishim kk'nın pamuğu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    evet hepsi taklit arkadasa katılıyorum,bunları sonucta cildimize gözümüze kullanıyoruz ucuza kaçayım derken sağlığımızdan olmayalım.

8. 3 Aralık 2008
  9. EU1

EU1 Guest

yurtdışında herşey 10 kat ucuz falan değil. lancomeun kalemleri farları 1 ytl ve orjinal diye yiyorlarsa insanı gerçekten komik. ebayde bile lancomeun tekli farı en aşşağı 10 dolardır. yurtdışı fiyatlarını bildiğim clinique var mesala, türkiyedeki fiyatlarıyla hemen hemen aynıdır fiyatları, mac de öyle sayılır. diğer markalar olsa olsa yarı fiyatınadır, bilemedin 3de 1 e ki bu bile zor. 10 kat ucuz olayı tamamen geyik. inanmayın böyle şeylere. 1 farı 1 ytlye satıp, kar da edebiliyorlarsa ki kar etmeseler satmazlar, düşünün o farın içinde neler vardır, nasıl 1 boya kullanılıyordur, ne kadar kanserojendir. uzak durun böyle şeylerden, gidip ucuz ama orjinal 1 marka kullanın daha iyi, daha sağlıklı. :1closedeyes:

10. 3 Aralık 2008
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    orjinal değil burdada var. orjinalmi diye sorunca adam sorumun cevabı dışında herşeyi anlattı üretimine kadar 1 saat konuştuk nerdeyse ama orjınal olup olmadığını söylemedi. işte kaçak getiriyomuşta, ötv vergisi olmuyomuşta ondan ucuzmuşta bilmemneymişte. en sonunda msnimi istedi adam ordan gösteririm daha fazla çeşit var dedi:)))) dedim neyse ufak ufak sıvışayım burdan, utanmaz adam.

12. 9 Nisan 2010
  13. mihrii

mihrii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle sahte inanmayın hemde cok eminim

14. 15 Temmuz 2010
  15. gizzy

gizzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşım bu tür ürünler gerçekten piyasade var ve orjinaller ben hem kullanıyorum hem satıyorum,kalem ruj gibi ufak ürünleri satmasam da var ama cin işi abarttığı için dikkatli olmanda fayda var.benim sattığım chanel eyeliner rimel setin üzerinde ki marka taşlı yazıyo mesela ne yaparsan yap o taşlar çıkmıo....

16. 15 Temmuz 2010
  17. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    1 tl olsa ve orijinal olsa bunca insan neden gidip tekin acar gibi yerlere milyonlar bayılsın ki
    herkes gider pazardan alırdı
    :eek:lmaz:

Son düzenleme: 15 Temmuz 2010
  18. 15 Temmuz 2010
  19. eris

eris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gerçekten orjinal olabilirler ama olmayabilirler de risk almaya gerek var mı yok. bayanssulusmile