kaçan kovalanır

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve denizderya123 tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : denizderya123
  1. denizderya123

denizderya123 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar kaçan kovalanır diyorlar her yazıda iyide nasıl kaçıcaz kiii kovalasın bizi... takdikler nedir bildiklerinizi paylasın kızlar faydalanalım:dance:

2. 17 Ekim 2010
  3. tuce_90

tuce_90 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bence sürekli kaçmak yerine vur kaç uygulamak. aşkından ölünse bile aranmayı beklemek. çok sevilse bile çaktırmamak gibi :KK70:

4. 17 Ekim 2010
  5. ModernCadi

ModernCadi Mal mıknatısı ✴ Pro Üye

Beğenildi:
    22.790
    Ödül Puanları:
    363
    ewet aynen katılıyorum arkadasa vur kaç taktiği.. ama malesef aşık olunca bi türlü uygulayamıyoruz bunu kaydirigubbakcemile3

6. 17 Ekim 2010
  7. mayiscadisi

mayiscadisi Born This Way Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    önce ilgi gösterip sonra ilgi alakayı kesebilirsin.

ama maalesef bu taktiği n başarılı hoşlanmadıklarımıza karşı kullandığımız için işe yarıyor. hoşlandıklarımıza karşı kullanınca kovalayan biz oluyoruz :)

8. 17 Ekim 2010
  9. denizderya123

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    En güzel aşklar , en kara sevdalar, bu tutkulu koşuşturmada geçer. Kaçan aşık, kıymetli olur nedense. Peki kıymetli olabilmek için ille de gitmek mi gerekir? Sevdiğini anlamak , anlatmak bu kadar zor mu olmalıdır? Bazen evet, her şeyi olduğu gibi yerinde ve kararında bırakıp gidebilecek cesareti bulan, aşığını geri kazanır. Yalnızca aşk için midir bu gerçek? Elbette hayır. Dünyanın kanunu değil midir? Kaçanı Kovalamak

10. 17 Ekim 2010
  11. simorgh

simorgh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    katılıyorumkaydirigubbakcemile5

12. 17 Ekim 2010
  13. denizderya123

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    evet doğru kaçmayı beceremiyorum sanki o elimden kaçacak aman kaçsın diyemiyorumm... yapabilmem için illa kafamda bitirmem gerek bitirincede dönmem ben gururumdan mı bilemiyorum

14. 17 Ekim 2010
  15. Tukhidna

Tukhidna 듹우 약물 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Karakter olarak çok dengesiz bir insan olduğum için ister istemez kaçan kovalanır taktiğini yapıyorum sanırım kaydirigubbakcemile3 birinden hoşlanırım, sevgili gibi oluruz, iyi hoş buraya kadar.. Bir gün olur ilgili manyağı yaparım çok ilgilenesim gelir, diğer gün suratını bile görmek istemem laelaelaelaelae eh doğal olarakta o gösterdiğim ilgiyi arayan erkek insanı da bu sefer psikopat gibi aramaya, merak etmeye başlar. O aradıkça ilgilendikçe de ben bu sefer gene fazla ilgilenmemeye başlarım. Ben ilgisiz davrandığım zaman aynı şekilde davranan bir erkekle şahsen hiç uğraşıpta kafamı yoramam, kendisi bilir valla umrumda da değil yerimseniben

16. 18 Ekim 2010
  17. ezqi_33

ezqi_33 aşk..aşkk..aşkkk .. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    her erkekte işe yaramaz ama çoqunda yarar.:lepi: sırnaşık şey sevmediğimiz ya da yeni tanımaya çalıştıqımız insanlarda kaçan kovalanır mantıqı daha çok uyqulanıyor.ayrılsam da bişe olmaz denebiliyor.ama uzun süren bi ilişki de bu daha zor acaba benden soqur mu ayrılır mıyız düşüncesi oluyor.eyvahedigeldismile benim pek sevmediğim ama ara sıra yaptığım bi yöntem baktım ben aramadan aramıyor mesaj çekmiyor mu bende aynısını yapar ne arar ne konuşurum.tek inat olduğum konu bu sanırım.sositososito konuşma en güzeli bence bunlar aradaki anlaşmazlığı daha çok arttırıyo.alsanaalsanasmile

18. 18 Ekim 2010
  19. denizderya123

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bu sefer denedim.. nete girdim kamerayı açtım güler yüzlü ben suratımı astım somurttum...bu kez aşkım ne oldu gene ne suç işledim dedi aslında sasırdım beklemiyordum bu tarz soruyu ... beni güldürmeye çalıştı gerçekten işe yarıyor sanırımm ...ama suçunu anlatınca hemen savunmaya çalışıyor kendini...anlatmasamıydımm dedim ama ikinci kere deniyeceğimm

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.