Kacinci ayinizda hamile kiyafetleri almaya basladiniz arkadaslar?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve hiranur8 tarafından 15 Ocak 2010 başlatılmıştır.

15 Ocak 2010
    Konu Sahibi : hiranur8
  1. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Selam anneler ve anne adaylari...zemuszemus merak ediyorum kacinci ayinizda hamilelikten onceki giydiginiz kiyafetleriniz sizi rahatsiz etmeye basladi? ve nasil kiyafetler aldiniz?? neler alsam rahat ederek giyerim? beni aydinlatirsaniz sevinirim. ve hamilelik donemi icinl ic camisiri aldinizmi?

2. 15 Ocak 2010
  3. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ic camasiri almadim ben simdi zaten sonuna yaklastim ama bazen rahatsiz ediyo dar camasirlar...kilo alimina göre lazim olabilir.sütyen siddetle tavsiye ederim cünkü gögüsler cok büyüyo..benim öyle oldu..giyisileri 4.aydan itibaren giymeye basladim karnim cikmadi ama rahat olsun diye basladim....5 e yaklastigimda zaten yavas yavas cikmisti...sana tavsiyem bi gitmede bisürü kiyafer alma cünkü karnin büyüdükce ve kilo aldikca kiyaferler dar gelebilir...karnin büyüdükce beden durumuna göre al...

4. 15 Ocak 2010
  5. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sagol canim cevabin icin

6. 15 Ocak 2010
  7. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bana kalırsa karnın çıkmadan bir şey alma.Ben 4-5 ayımda ortada artık bundan sonra giyemem eski kıyafetlerimi diye gidip hamilelik pantolonu,jile falan aldım ama inan 8.aya gelmiş olmama rağmen bir defa giydim hepsini.Hatta pantolonu hiç giymedim öyle duruyor.Hala eski kıyafetlerimi giyiyorum çok şükür.Biraz bekle durumuna göre alışverişe çıkarsın.Yoksa elinde kalır...

8. 15 Ocak 2010
  9. farbetter

farbetter Canımın İçi.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bencede karnın çıkmadan alma..ben önceki kıyafetlerimi giyiyyordum 16.haftadan sonra karnım belirginleşti iyce o zaman gidip sadece bi tane hamilelik pantolon ve bikaç elbise aldım.zamanla dahada alıcam..
    iç çamasırlarım hala oluyor bana.sütyen dahada dolduruyor tabi o ayrı:-)

10. 15 Ocak 2010
  11. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim karnim nezaman büyüdü ozaman aldim! simdi belirli bir ay veremem cünkü kisiden kiseye deisiyor ama benim tam olarak 5. ayimdan sonra sismeye basladi. hamile kiyafeti almadim sadece aldigim kiyafetleri beden olarak büyük ve birazda uzun aldim hani böyle tül gibi olan bi kumaslar var onlardan aldim cesit cesit! aama hamile pantolonu sart canim ve pantolonu mümkün oldukca büyük al zaten bedenini göbek kismini ayarlayabiliyorsun ama kücük alirsan bi süre sonra kalcan sigmaz ve kasiklarini sikar! bu arada cit citli atletlri yani tulum deniliyor ya bizlerin giydigi onu belirli bi aydan sonra giyemedim hernekadar büyük alsamda karnimi sikmaya basladi. onun icin sadece atlet aldim!bu arada atleti baya büyük al güzelim karnini sikmasin! sütyen desen takamaz oldum cünkü gögsümün altinda bebek cok baski yapiyordu! ama suan tabi dogumdan sonra emzirmek üzere emzirme süzyeni aldim!

12. 15 Ocak 2010
  13. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    henuz 11 haftalik hamileyim daha cok yeni oldugu icin giyiyorum eski kiyafetlerimi ama pantolonlarim hep dar ve dusuk beldi.onlari artik giymek istemiyorum belki cok sikar birsey olur bebege diye..ama baskada ne giyebilirimki...daha karnim falanda cikmadi hamile pantolonu alsam...

14. 15 Ocak 2010
  15. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim genellikle lastikli pantolon almaya bak yada hamile pantolonu cünkü hamile pantolonu hem simdi icin hemde ilerisi icin istedigin darliga göre ayarlaniyor!

16. 15 Ocak 2010
  17. fulyan

fulyan minik kelebeğim benimle Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    153
    bende 26 haftalık hamileyim .daha yeni yeni eteklerim zorlamya başladı.karnım çok yok ama haftaya giymeye başlıcam.pantalon ve bol kesimli normal kıyafat aldım.son ayda ihtiyaç olursa üst hamilelik alırım.

18. 15 Ocak 2010
  19. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tamam canim oyle yapayim en iyisi...ama pantolonun bacak kisimlari yine biraz uzerime bol olsun dimi? ilerki aylarda kilo alinca bacaklarimda cok kalinlasirmi ki?? sonra dar gelmesin..