kaçıncı haftadan sonra küvöze gerek olmuyorr

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve xsxeker pembe tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : xsxeker pembe
  1. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    dün geceden beri ağrılarım var biraz pembe akıntı geldi dra gittim bu gün sancı çıktı nstde açılma yok şükür dedi drum ama dikkat et yat dedi
    normalde sata göre 31+5iz usgde 33+3göründük yardım ve bilgi beklios

2. 7 Temmuz 2010
  3. NevYas

NevYas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Normalde 36 haftadan önceki gebelikler kısa sürede olsa küveze giriyor.Ama bebeğin ciğer gelişimine ve kilosuna göre girmeyebilirde.Erken doğum riskin varsa ciğer geliştirici iğne vurulursan Allah korusun erken doğsada ciğerleri gelişmiş oluyor..

4. 8 Temmuz 2010
  5. kelebek1978

kelebek1978 Guru Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    306
    canım inşallah zamanında gelir.ben tam 38.haftamada doğum yaptım yinede kuveze gerek oldu maalesef.bebeğim 1 saat kaldı solunum sıkıntısı yüzünden.35 haftalıkkende nidilatla sancılarımı durdumaya çalışmıştı doktorum.senin çok küçük daha bence dinlen hareket etme en azından 36. haftayı tamamlamaya çalış.geçmiş olsun.

6. 8 Temmuz 2010
  7. sudemebru

sudemebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    37 haftalık doğdu meleğim 4 kiloya yakın ve küvöze girdi 3 gün yaşadı bunun pek haftayla ilgisi yok bence bende çok seviniyodum küvöze girmicek hemen yanıma getircekler kızım aşağıda beni bekliyo diye ama maalesef olmadı sen yat ve hiç kalkma çok erken gelmesi için inş rabbim zamannda doğum nasip eder

8. 8 Temmuz 2010
  9. supreme

supreme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım sağlıkla kucagına al inş, bol bol dinlen bende de cok erken başladı sancılar nst de gözüktü ciğer geliştirici iğne olduk. Bol su iç dua et inş bişeycikler olmaz içini ferah tut :teselli:

10. 8 Temmuz 2010
  11. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    ya nedir bu yeni nesil bebeklerin acelesi anlamadım yahu.. benimki de bıraksan 20 haftalıkken gelecekti.. şuan doktorun hesabına göre tam 30 haftalık olduk.. 34den sonra nidilatı bırakacağız.. ve sonrası artık tamamen kısmet çünkü ben ilaç kullanmadığım zamanlarda 2 kere banyodan mutfağa gitsem arka arkaya 3 kasılmam olurdu.. bende hiç kalkmadan yatmayı düşünüyorum 34ten sonra inşallah 36ya kadar dayansak gerek kalmaz kuveze.. tabi allah korusun başka bir sağlık sorunu çıkmazsa..

12. 10 Temmuz 2010
  13. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    inşakllah sorun yaşamadan yaşatmadan glirler ciğer geliştirici iğneyi olduk biz ni...ilacıda kullanıos hayırlısı artık..

14. 10 Temmuz 2010
  15. mihri01

mihri01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şekercim inşallah tam günümüzde doğururuzda hiç gerek kalmaz küveze ama tam gününde doğupta kuvezde kalanlar var benim kızım oksijensiz kalmıştı 2 gün kuvezde kalmıştı hayırlısını dile canım aklımıza hep iyi şeyler getirelim opuyorumnanaktan