kaçıncı haftalardayız bekleyen arkadaşlar ?

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve simmis tarafından 13 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : simmis
  1. simmis

simmis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar...
    Ben 39. haftaya geçtim bugün ; ama zaman geçmek bilmiyor ve her gün düşündükçe tuhaf bir duyguya bürünüyorum,sizde aynı duyguları yaşıyor musunuz?Normal doğum olcak kısmet olursa,bir aksilik çıkmazsa inşallah...ayın 21 inde günüm doluyor.Ne zaman doğuracam çok merak ediyorum.Sizler kaçıncı haftadasınız?Doğum yapan arkadaşlar kaçıncı haftalarında doğum yaptılar?Hepinizi öpüyorum....

2. 13 Temmuz 2008
  3. Çixgxdem

Çixgxdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizimkisi biraz karışık.
    sata göre 38+6
    ultrasona 38+3
    bana göre sürem doldu çoktaannnn.yani bide diyolarki kızlar erken geliyomuş.yok benim kızım sanırım 40 haftasını doldurucakkkk.

4. 13 Temmuz 2008
  5. cennetim

cennetim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende beklemekten sıkılanlardanım ilk hamileliğim olsa dert değil 42. haftaya kadar beklerim ama bu hamileliğimde özel duruma giriyorum doktorum beklemek taraftarı değil inat gibi bebeğimde gelmek bilmedi 39 +2 oldum ama ne sancı ne işaret hiçbişey yok :KK43: ilk hamileliğimdede kızım gelmek bilmemişti 41+3 te doktorun ısrarıyla sezaryen olmuştum şimdiki bebeğim erkek ve ben normal doğum olsun diye inat ettikçe oda inatla gelmiyor erken veya geç doğumların cinsiyetle alakası olduğunada hiç inanmıyorum vakti dolmadan ne yaparsan yap gelmiyorlar işte.geç olsunda güç olmasın demişler hepimiz hayırlısı ile doğumlarımızı yaparız inşallah.

6. 13 Temmuz 2008
  7. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bende oldum 38+3 benim kizda sanirim doldurcak gununu laelaelaelaelae

8. 13 Temmuz 2008
  9. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ilk bebeğiniz sezeryan ama bunu normalmi doğuracaksınızz:uhm:ya bende çok istiyorum normal doğumu ama ilk bebek sezaryan diye yapmıyoo doktorlar ya..çorumlucum bu arada her sabah neti açınca bakıyorum bu kıs doğurdumu diye ..bi kaç ay daha sabret birlikte doğuralım:roflol:

10. 13 Temmuz 2008
  11. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende 38+2deyim ama çok sabirlsilanmaya başladimm..amam artik gelsinnn beklemekten yoruldumm zaten çorumlunun ağrilari bana geçti ayaklarimda şiştii..kiz sana çok takildim diyemidir nedirr..ay deli olacam bugünde uyuya uyuya bi hal oldum yeni kalkim daha..sicaktata hiç iyi olmuyor ama...yapacak bişi yokkk

12. 13 Temmuz 2008
  13. facundia

facundia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 40+1'deyim. Bakalım yarın kontrolümüz var doktor ne diyecek en fazla bir hafta beklerim demişti. Bizimkinin başı kanalada girmedi henüz..

14. 13 Temmuz 2008
  15. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ugrasmayin kizlar benle bakin iste ne oldu size
    hay allah seni emi :roflol:
    gecmis olsun rose hatun azcuk daha uyu belki az daha buyursun ben hic yatamiyorum yaws :uhm:

destina sus kiz allah korusun aman ben daha 11 gun icin deli oluyorum ne demek bi kac ay daha bekle kafamçokkarıştı

16. 13 Temmuz 2008
  17. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    39 haftalığım 7 günüm kalmış:))

18. 13 Temmuz 2008
  19. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim küçük kızım 41+4 te dünyaya zorla geldi .. suni sancıyla hemde sancım yoktu açılmam vardı .. bebek gelişimini tamamlayıp öyle geliyo .. sağlıkla doğsun bebişlerimiz.. bizde amma sabırsız çıktık.. hatırlıyomusunz bilmem hepimiz 38 haftalıkken doğurmayı lanlıyoduk :roflol: