Kader

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve didosh tarafından 13 Mart 2007 başlatılmıştır.

13 Mart 2007
    Konu Sahibi : didosh
  1. didosh

didosh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ozcan denizden yeni bi dizi daha umarim asmali konak tadinda bi dizidir..

15 Mart Perşembe 21:45 / star

Ali Asyalı ve ailesi Türkiye ve Ortadoğu’daki inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biridir. Suriye’nin Halep şehrinde, Abdülmecit Halabi ile ortaklık kuran aile işin başına Ali’yi ve kuzeni Cem’i gönderir.
    Halabiler Suriye’nin köklü ailelerinden biri olup aynı zamanda Arap Şeyhleri’nden Şeyh Ömer ile ortak iş yapmaktadırlar.
    Abdülmecit Halabi’nin işe bakışı ile Ali Asyalı’nın işe bakışı farklılık gösterince aralarında uzlaşmazlık olur.
    Türkiye’de yıllar önce başına gelen bir kazanın hala izlerini üzerinden atamayan Ali, Abdülmecit’in yeğeni Lamia ile tesadüfler sonucu karşılaşır. Amcası ve ailesi ile beraber yaşayan Lamia için amcasının Lamia’nın hoşuna gitmeyecek planları vardır.
    Tesadüflerin arka arkaya geldiği karşılaşmaların ardından Lamia ve Ali dönüşü olmayan bir yola girerler. Kaderlerinin kendilerini götürdüğü bu yol karşılarına neler çıkartacaktır?

2. 14 Mart 2007
  3. didosh

didosh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bu yoruma aynen katiliyorum .)
    nidemek ladyim :1hug:

4. 16 Mart 2007
  5. siyah papatya

siyah papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    evet jade dizisini bende seyretmiştim petek,gerçekten fevkalade bir diziydi.özcan denizin dizileri bu zamana kadar hep tuttu bununda tutacağına eminim bende bu akşam kader dizisini mutlaka izleyeceğim....

6. 18 Mart 2007
  7. naselaslan

naselaslan Guest

star daki yabancı dizinin adı aşkın peşinde idi.jade nin sevgilisinin adı lukas tı.kopyalama falan vardı dimi.çok güzel di yaaa.bende seyrettim kader dizisini.gayet güzel olmuş.ayrılık adlı dizide artık pazartesi 22.00 da.

8. 20 Mart 2007
  9. Kre@tif

Kre@tif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende izledim ve hosuma gitti, dizileri guzel surukleyici oluyor
    ozcan denizin oyunculugunu sarkiciligindan daha cok begeniyorum

10. 22 Mart 2007
  11. didosh

didosh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    2.Bolum 22 Mart Perşembe 21:45 / YENİ BÖLÜM

Mirza’nın Hatice’yi kaçırdığı anlaşılır ve inşaattaki olaylardan sonra Mennan, Mirza’yı bulmak için evine gider. Mirza’nın evinde olan Lamia ve Ali Mennan’ın geldiğini görünce kaçmaya çalışırlar.Lamia’nın evden çıkıp yerine Ayşe’yi bıraktığını anlayan aile Ayşe’ye baskı yapar, ancak Ayşe hiçbir şey bilmediğini söyler. İstanbul’a kızı ile ilgili problemleri için giden Cem inşaatta yaşananlardan sonra geri dönmek zorunda kalır.
    Halep’e gelen Cem Ali’nin Lamia’yı kaçırdığını öğrenince ne yapacağını bilemez. Ali ile beraber Lamia ve Mirza’yı Türkiye’ye kaçırmaya karar verirler. Ancak Ali Ayşe’yi almak için Abdülmecit’in konağına gittiğinde Mennan her şeyden haberdardır. Ali’nin Lamia’ya verdiği kartviziti bulmuştur.

12. 27 Mart 2007
  13. didosh

didosh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    29 Mart Perşembe 21:40 / YENİ BÖLÜM

Ali Kaçış Yolları Arıyor…
    Ali, Lamia’yı Halep’ten kaçırmak için Cem’le beraber her şeyi ayarlar. Lamia’nın kaçışı Mennan’ı delirtmiş, Echer ve Şeyda ise Lamia evden kaçtığı için mutludurlar. Ayşe’yi Lamia ile beraber Türkiye’ye geçirmek isteyen Ali, Ayşe’yi evden çıkartamaz. Ancak Echer ve Şeyda’nın Ayşe ile ilgili planları vardır.
    Mennan Lamia’nın izini bulmak için her yolu dener. Sonunda nasıl kaçacaklarına dair bazı ipuçları bulur.
    Ali ve Lamia için her şey yolunda gözükürken, kendilerine hazırlanan planlardan habersizdirler. Mirza’nın Hatice’nin ailesinin yanına gitmek istemesi birçok şeyi alt üst eder.
    Lamia’yı Cem’e emanet eden Ali başına geleceklerden habersiz Mirza’nın peşinden gider…

14. 4 Nisan 2007
  15. didosh

didosh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    5 Nisan Perşembe 21:40 / özel bölüm

biturlu izlemeyemedim... yarin ozel bolum varmis kaciranlara izleme firsati :)

İnşaat firması sahibi Ali(Özcan Deniz), Suriye’de devam etmekte olan inşaatlarının başına amcasının oğlu Cem(Batur Belirdi) ile beraber gider. Ali’nin Suriyeli ortakları ile çalışma prensipleri farklıdır. Ali 5 yıl önce yaşamış olduğu talihsizlikler nedeniyle hayata farklı bakmaktadır. Ali’nin ortağı olan Abdülmecit(Hüseyin Soysalan) yeğeni Lamia’yı oğlu ile evlendirmeye karar vermiştir. Ancak Lamia ve Ali’nin yolları tesadüfler eseri kesişir ve dönülmeyen bir yola girerler.

16. 11 Nisan 2007
  17. Dishe

Dishe ✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben ıcınde ozcan denız olan herseye varım kısaca ...butun dızılerını oldugu gıbı bunuda ızlıyıcemm..ayrıca hıkayesı ve muzıgının kendısıne aıt oldugunu duydum..

18. 13 Nisan 2007
  19. Dishe

Dishe ✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :KK46: YA NEDEN KIMSE BU DIZIDEN BAHSETMIYOOO KI COK GUZEL VE SURUKLEYICI BI OYKUSU VAR AYRICA MUZIKLERI VE HIKAYESI OZCAN DENIZ E AIT...ASLINDA GERCEGI SOYLEMEK GEREKIRSE DIZI COK KOTUDE OLSA IGRENC BI OYKU VE AYNI SENARYOLARDA OLSA (KI ASLA BOYLE DEIL)BEN GOZUMU KIRPMADAN GENE IZLERIM..KISACASI OZCAN DENIZ IN OLDUGU HERYERDE VE HERSEYDE BEN VARIM ZATEN...(AMAN KOCAMM DUYMASIN HALA KISKANIYOO ONU):a015: