Kader

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Zxuxmmin tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Zxuxmmin
  1. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Gecen sene anne olcam diye cok sevinmistim...ve bebegim geldi. Durumu iyi degil ve hergün bi hemsire eve gelip ona bakiyor. 4 aydir evde ve ben ilk defa onu birakip bugün alis verise gittim. 4 ay oldu ben buraya tasinali ve ana okula yakin oturiyorum. Anneler orda cocuklarini aliyorlardi. Benim canim nasil acidi, aglamamak icin kendimi zor tutum. Bebegim benimle disariya cikamiyor, ciktigi zaman oksijen tüpü baglamam lazim. Onun icin kizimi yoramiyorum. Bu hafta yegenimin sünnet dügünü var. Ben gidemicem. Ya onu bosverdim bile ama bebegimin sonu nolcak ben anlam veremiyorum. Benim kaderimdede bu varmis, bidaha bebek istiyorum ama PGT ile. Cünkü cok korkiyorum. Allah bizler icin hayirlisini nasip etsin. senağlamasenağlama

2. 6 Ocak 2009
  3. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme rabbim büyük bebeğinin şifasını versin inşallah allah yardımcın olsun

4. 6 Ocak 2009
  5. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    allah şifa versin canımmm.......................

6. 6 Ocak 2009
  7. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim Allah buyuktur morelini bozma hemen. tam sorunu nedir bebeginin guzelim?

8. 6 Ocak 2009
  9. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya allahım bebeğinle elele dolaştığın günleride gösterecek inşallah...sabırla bekle tatlım umarım yüzün sonunda güler...allah kızına şifa versin hakkında hayırlı olanı versin AMİN....

10. 6 Ocak 2009
  11. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    rabbim verecektir cnm şifasını .....rahatsızlığı nedir bilmiyorum ama illaki vardır bi dermanı

bende hamileyim dualarım seninle inş.rabbim kabul eder sende çocuğunla gezersin

12. 6 Ocak 2009
  13. sebnemgun

sebnemgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    en kısa zamanda allah şifasını verir inşallah

14. 6 Ocak 2009
  15. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

Hayatta hiç birşeyin garantisi yokki bunu bile bile yaşamayı seviyoruz seviceğizde.Kazandıklarımızla kaybettiklerimizle bir bütündür yaşam.Acı anlar mutluluk anlarından daha fazladır.Yinede diyorumki herşeye rağmen iyiki doğmuşum hiç olmaya bilirdim hiç yaşamaya bilirdim ve zaten birgün yaşamıyor olacağım bu zaman aralığını yaşadığım için yinede çok mutluyum.Dostum Nisanda doğum yapman gerekiyordu daha erken doğum yaptın diye biliyorum bende nisanda doğum yaptım bana doktor hiiiç umut vermiyordu bebeğimi 25 haftadan fazla taşıyamıyacağımı düşünüyordu ama öyle olmadı işte onca sıkıntı ve üzüntüden sonra ve onu kaybedeceğime inanmak istemeyerek ama her doktora gittiğimde ağlayarak bebeğimi 38 haftdada doğurdum.sende sakın inancını kaybetme bak bebeğin kollarında ve mücadele ediyor sen mümkün oldğu kadar hayata sarıl zaten yarın benim yada başka bir insanın nasıl ne yaşıyacağı ne belliki hayat çok riskli ve biz hergün o riski artıyoruz hayatımıza soktuklarımızla artıyoruz.

16. 6 Ocak 2009
  17. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    rabbım acıl sıfalar versın...

bak ne guzel yazmıssın kader dıye..

kaderden öteye gıdılmıyorkı..

18. 7 Ocak 2009
  19. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Canim seni takip ediyordum hatta yazin bayagi yazmamistin da uzulmustuk acaba kizina birsey mi oldu diye?

Canim insallahn ALlah sifasini verecek. Ben arkadasimin da kisi 7 aylik dogdu 1000 gr. O da son haftalar hic beslenememis anne karninda. zaten anne 5. aydan itibaren yatti hastanede. 2 sene mucadele ettiler cocugun hastaliklari ile. kalcasinda problem vardi ama tespit edilemiyor. bir sorun var cocukta ama omurilikte iltihap deniliyor, kalca cikigi vs bulunamadi. o cocugun yedigi antibiyotikler, kac defa ameliyat oldu. 2 yasina kadarbacaklari bicimsiz alcilarla gezdi.

ama simdi 3 yasinda ve ve alci vs cikti. o kadar saglikli ki. gorsen bidi bidi konusuyor cadi. insallah b u gunler de gececek canim. bebegin toparlayacak kendisini insallah.