Kadıkoy Acıbadem Hastanesinde aşılama yaptıran var mı ? Yorum ve tecrübeleriniz.. ?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve bade_bade tarafından 12 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : bade_bade
  1. bade_bade

bade_bade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar kadıkoy acıbademde aşılama yaptıran varmı hangi dra yaptırdınız sonuç nasıldı memnun kaldınızmı birde yumurtalar için iğnemi hapmı kullandınız

2. 12 Ağustos 2008
  3. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bade canım inşallah bilgi verne olur çünkü bende kadıköy acıbadem düşünüyorum. yaptıran arkadaşlar varsa fiyat ve süreç hakkında bilgi verirlerse çok sevinirim.

4. 12 Ağustos 2008
  5. bade_bade

bade_bade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım ben fiyat aldım 840 ytl fiyat ilaçlar hariç onları sen alıyorsun ama acibademde aşılama yaptırran yok sanrırım kimse yazmıyor

6. 12 Ağustos 2008
  7. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben tüp bebek yaptırdım..ilk denememde pozitifi gördüm şükürler olsun...doktorum doç.dr. cem demirel di....kendisi işinin ehli iyi bir doktor....

8. 12 Ağustos 2008
  9. doras

doras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kadıköy acıbadem de micro yaptırdım,ilk deneme biyokimyasal gebelikle sonuçlandı-ikinci denemede ikizlerime kavuştum...doktorum cem demirel...

10. 13 Ağustos 2008
  11. bade_bade

bade_bade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizde bilinen bir sebep yok kürtajdan sonra hamile kalamadım 9 ay oldu acaba tüüp bebekmi yoksa aşılamamı daha uygun aşılamada şans düşük oluyor sanırım

12. 13 Ağustos 2008
  13. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar merhaba, bende cem demirele gidiyorum.gerçekten işini iyi yapıyor. tek problem çok yoğun olması. bende orda yaptırmayı düşünüyorum. bize biraz daha bekleyin demişti. ama sanırım daha fazla beklemeyeceğiz. 9 aydır bekliyoruz:KK43:((

bade canım doktorun öncelikle seni muayene ediyor. sonra eşinden sperm testi istiyor. ondan sonra sana uygun olan yöntemi söyleyecektir...

14. 13 Ağustos 2008
  15. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım ssk raporu alacaksan aşılama yaptırmak zorundasın..ama kendi cebinden ödeyeceksen ben aşılama ile vakit kaybetme derim...çünkü aşılama oranı normal ilişki oranıyla aynı...tüp bebek %60-70 lere çıkıyor biliyorsun...yine de cem bey e danış derim...belki 1 aşılama sonra micro enjeksiyon düşünülebilir...

16. 13 Ağustos 2008
  17. bade_bade

bade_bade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aıcbademe gidiyorum ama dr sperm testi istemiyor daha önce 2 kez kolayca hamile kaldığım için sperm sorunu yok diyor direk aşılama yapıcak zaten aşılama sırasında spermlerin durumuda belli oluyormuş

18. 13 Ağustos 2008
  19. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım peki düşük yapma sebebin neydi. mesela bizim aşılama düşünmemizin sebebi eşimin morfoloji bozukluğu var. bende kimyasal gebelik geçirdim. eşimin morfolojisi yüzünden sağlıksız dölleniyor yumurta. yani ilk başta düşmese bile sonradan düşme ihtimali yüksek maalesef.:KK43:( o yüzden aşılamayla şansımızı denemek istiyoruz.