Kadıköy şifa-egemen koyuncu hakkında bilgisi olan var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve mystic tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : mystic
  1. mystic

mystic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar, hamileliğini Egemen Koyuncu ile geçiren var mı? varsa lütfen olumlu- olumsuz düşüncelerini paylaşırsanız sevirinim.

2. 24 Eylül 2010
  3. ruzgargulu8552

ruzgargulu8552 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kadıköy Şifa Dr. Egemen Koyuncu'yu tavsiye edermisiniz? giden var mı?

4. 24 Eylül 2010
  5. papatyass

papatyass Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    benim arkadaşım iki doğumunuda egemen hanımda yaptı.hatta bugün 40ı çıktı :))) o çok memnundu egemen hanımdan.hatta kadıköy şifanın ssk anlaşması olmadığı halde sırf egemen hanım için oraya gitti.benim pek bilgim yok ama arkadaşım kendisine çok güveniyor.arkadaşın teyzesinin yaşadığı talihsiz bir olay tabi.neden öle yaptığını anlayamadım.hiç bir doktorun yapmaması gereken bi durum.tabiki sancının sonuna kadar bekleyemez ama daha ilgili olabilirdi sanırım.bilemiyorum.sen henüz hamile değilsin anladığım kadarıyla.istersen bikaç kez gidip kendin dene.içine sinmezse değiştirirsin.çünkü herkesin birbiriyle elektriği farklıdır.çok ii bir doktora gidip memnun kalmayabilirsinde.en iyisi kendin deneyip test et.

6. 29 Eylül 2010
  7. swettyy

swettyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ben egemen hanımın hastasıyım arkadaşlar ve çokta memnunum rutin kontrollerime sürekli gidiorum bir şikayetim yok çok ii ve çok sıcak kanlı bir dr.çok ta ilgili bence evet bende arkadaşın teyzesine çok üzüldüm çok üzücü bir durum ama doktoru böle karalaması yanlış o dr.hatası olabilir olmamalıydı evet ama bence eğer sen randevu almışsan bence git görün 2-3kntrolüne git eğer memnun kalmazsan değiştirirsin kadıköy şifa doğum hastanesi zaten bence 1numara yine de karar senin arkadaşım.

8. 29 Eylül 2010
  9. turkmeni

turkmeni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    17 Haftalık hamileyim 2 aydır kontrollerimde Egemen hanıma gidiyorum çok memnunum.Doğumumu da onun yapmasını istiyorum.Aynı zamanda teyzemin doktoruydu o çok memnun kaldığı için ben de hiç tereddüt etmeden ona gitmeyi tercih ettim.

10. 2 Ekim 2010
  11. ruzgargulu8552

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    valla doğrudur herkes her doktordan memnun kalmayabilir.. gitme niyetinde değilim ama bilmiyorum gene de..Yeditepe Hastanesi Rukset Hanıma gittim muayene için.. bakalım karar vermeye çalışıyorum..önerileriniz için teşekkür ederim

12. 5 Ekim 2010
  13. ruzgargulu8552

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben Rukset Hanıma gitmeye başladım... yengem ve görümcemin doktoruydu.. gide gele alıştık sanırsam ki birbirimize.. ilk etapta dediğim gibi yapmacık geliyodu..3 kere yumurta takibi çin gittim kendisine.. gördüm ki msj attığımda bana dönüş yaptı hatta hastaneden çıkması gerekirken beni bekledi muayene için.. inş. böyle devam eder..doktorumdan soğuyup ta başka doktor aramam :) tekrar söyliyeyim doğumda çok başarılı.. sezeryan diye diretmiyo..normal doğumdan yana...ağrısız sızısız doğum istiyosanız tercih edin derim.ama dediğim gibi ilk etaplarda yapmacık gelebilir.. tanıdıkça gidip geldikçe bi sıcaklık oluyo arada.. :)