Kadıköy Şifa'da normal doğum yapan var mı? Varsa hangi doktorla?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve mystic tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mystic
  1. mystic

mystic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar, ben 7+6'dayım. Kadıköy Şifa'nın doğumda iyi olduğunu söylüyorlar ama benim için önemli bir konu da normal doğum yapabilmem. Doktorumun normal doğum yaptıran bir doktor olmasını istiyorum. Bu konuda bilgi / tavsiyesi olanlar paylaşırsa çok sevirinim.

2. 3 Ekim 2010
  3. hande19

hande19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşım şifahatanesi hakkında bilgim yok ben saygı hastanesinde doğum yaptım ve çook pişman oldum anadolu yakasında normal düzeyde en iyi hastane kartal umut hastanesi orda yılların doğum doktoeu birsen hanım var çok hızlı hareket eden bir bayan ama işi hakikaten biliyor normal doğum taraftarı birde bazı hastanelerde gece doğumunda ayrı ücret alınır bendede öyle oldu fakat umutta bu sorun yok tu en son bildiğim tabiki şimdi değiştimi bilemem...

4. 3 Ekim 2010
  5. mystic

mystic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler arkadaşım. Kızlar var mı başka bilgisi olan ?

6. 3 Ekim 2010
  7. mystic

mystic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ille kadıköy şifada değil üsküdar yakınlarında bildiğiniz normal dogumcu doktorlar varsa paylaşalım arkadaşlar

8. 19 Ekim 2010
  9. swettyy

swettyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    hastane çok ii evet ama önemli olan birşey daha var dr.ii olması ve normal doğum yandaşı bir dr.olamsı masal melek senin dr.kimdi acaba.

10. 30 Kasım 2010
  11. mystic

mystic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar, doğum için güvenebileceğiniz bir doktor bulmak ne kadar zormuş. şu anda 17. haftadayım ve bu zamana kadar medipol Şule Selvi'yle ve medipol dışında Hakan Çoker'le hamileliğimi takip ettik. Şule hanım şirin tatlı bir hanım ama medipolde çok fazla normal doğum yapılmadığından ve hastanenin ortamını da çok hoş bulmadığımdan başka dr arayışına girdim ve Hakan Çoker'i buldum. Hakan bey marmariste yaşadığı için ve kendi özel muayenehanesinde hizmet verdiği için detaylı ultrason.. vs gibi teçhizatlara sahip değil ve kendisine her istediğimiz zaman ulaşmamız zor. bu yüzden medipolle de ilişkimi kesmedim. Ama hakan bey'in normal doğum yaptırmak için kendi özel kurslarına katılmam konusundaki ısrarı açıkçası beni biraz rahatsız etti. Kurslara katılacak bütçemin olmamasını söylememe rağmen ısrar etmesiyle malesef kendisiyle devam etmek istemediğimi anladım. Şu anda Anka'dan Arkun Bey'in methini çok duymuş olduğum için kendisinden randevu almış bulunuyorum. Bakalım inşallah bu sefer hayal kırıklığı yaşamam. :44: Sizlere muayene sonrası düşüncelerimi anlatırım yine

12. 30 Haziran 2012
  13. zubeyde32

zubeyde32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar facebookta ssvd grubu var herkes oraya gelsin normal dogum yaptıran doktorların listesi var