Kadın dırdırı

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve fxixrtxixnanxixnkxixzxix tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

  19 Kasım 2008
  Konu Sahibi : fxixrtxixnanxixnkxixzxix
 1. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

  fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

  Katılım:
  3 Mart 2008
  Mesajlar:
  5.004
  Beğenildi:
  8
  Ödül Puanları:
  146
  Selam Kızlar ...
  siz dırdır cı vıdı vıdıc bir tipmisiniz....
  böyle durumda eşleriniz, sevgilileriniz ne yapıyor...
  iŞTE SİZE
  SİZE BİLİMSEL BİR AÇIKLAMA VE BİR ERKEĞİN YORUMU


  Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 13. Psikiyatri Kliniği Şefi ve Başhekim Vekili , "dırdırın fark ve takdir edilmek isteyen, günlük ev işleri içinde kaybolmuş, kendisini önemli hissetmeye ihtiyacı olan bir kadının yardım çağrısı olduğunu" bildirdi.

  Sayar, kadınların genellikle dırdır ettiklerini reddettiklerini ifade ederek, ''Çünkü şikayet ettikleri şeylerin gerçeğe dayandığını düşünürler ve bir yandan da erkeğe kimin patron olduğunu hissettirmek isterler'' dedi.

  Kadınların bunu yaparken ''sen'' ile başlayan suçlayıcı, üstü kapalı, şifreli cümleler kurduklarını vurgularlar..


  ERKEK YORUMU
  Birlikte olduğunuz kadını seviyorsunuz... Çünkü, o güzel, kültürlü, başarılı, dürüst ve size deliler gibi aşık... Ah bir de dırdırcılığı olmasa! Peki bu durumda ne yapılabilir?

  Her zaman kadınların geveze oldukları, vıdı vıdı yaparak erkeklerin hayatını kararttıkları ve küçücük bir sorunun üzerine saatlerce söylendikleri iddia edilir. Ama hiçbir kadın, sabahtan akşama kadar susmasa bile dırdırcı bir erkekten daha sevimsiz olamaz.  Her şeye karışır
  Bu kadın bir kere her yaptığınıza karışmadan duramaz. "Bardağı niye masaya koydun? Sehpaya koysana...", "Bence arkadaşlarınla haftaya buluş", "O dergiyi okuma, şu dergiyi oku", "O filme gitme, bu filme git" ve buna benzer bitmek tükenmek bilmez cümlelerle hem evdeki davranışlarınıza, hem de dışarıdaki hayatınıza müdahale eder. Sizin adınıza programlar yapar, her hareketiniz hakkında bir yorumu vardır. Hele ufacık bir hata yapmaya görün, günlerce bu hatayı başınıza kakarak sizi yer bitirir, sinek gibi vızıldanır.

  Sürekli konuşur
  Başlangıçta onun dırdırlarına karşı mücadele etmeye çalışırsınız. Kendinize ait bir hayatınız olduğunu ve evdeki bazı işlerin nasıl yapılacağını sizin daha iyi bileceğinizi ona kabul ettirmeye uğraşırsınız. Fakat kısa bir süre sonra vazgeçersiniz, çünkü başaramayacağınızı anlarsınız. Dırdırcı ekadın kavgacı değildir, bağırıp çağırmaz, alçak sesle söylenir de söylenir. Eski hatalarınızı, en küçüklerini bile ısıtıp ısıtıp önünüze getirir ve sizde sinir diye bir şey bırakmaz. Ruh sağlığınızı korumak adına her dediğini kabul etmeye, her şeyi onun istediği gibi yapmaya başlar hale gelirsiniz.:teytey::teytey::teytey::enbuyukkk: