Kadın doğum doktorları

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sybldc1979 tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sybldc1979
  1. sybldc1979

sybldc1979 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Slm kızlar Bahçelievler ve Bakırköy civarında Alanında uzman ve bilgisine ve ilgisine Güvene bileceğim Kasap olmayan bir Kadın doğumcu arıyorum .Araştırmalarıma göre birçok kadın doğum doktoru sezeryan diyo olanada olmayanada yada sezaryancı bu doktor diyolar Bu nasıl bi zihniyettir anlamadım Şimdiki kadın doğum doktorları özellikle Kadın doktorların hepsi öyle bide birsürü paralar verip ya muaynelerde yada hastanelerde kendimiz kestiriyoz yada kesiyolar.Aklı başında bilgisi olan ve tecrübeli normal doğal doğum taraftarı ve hastayı rahatlatan ( daha çok strese sokanlar sebil çünkü ) önere bileceğiniz doktror varmı ?

Saygilar

2. 29 Nisan 2010
  3. happyangel25

happyangel25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben hizmet hastanesinde gidiyorum sait halil doktorumun adı ben çok memnunum ve gelipte memnun kalmayınına rastlamadım isterseniz sizde bir araştırın.

4. 29 Nisan 2010
  5. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Özel sağlık sigortan varsa kesinlikle Dr. Ferhat UYSAL'ı tavsiye ederim bakırköy incirlide özel muayhanesi var. Çok ilgili ve bilgili bir doktor isediğin zaman arayıp istediğin herşey rahatlıkla sorabileceğin bireysel olarak çok ilgilenen bir doktor anlatmakla bitmez yani

6. 30 Nisan 2010
  7. happyangel25

happyangel25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim özel sigortam yok ama acaba muayenesi ne kadar ve hangi hastanede doğum yaptırıyor?

8. 9 Mayıs 2010
  9. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Muayne ücreti 120 tl sanırım ethica hastanesi ile sgk anlaşması var belki muayne ücretinde de ona göre indirim yapıyordur ama net bilgim yok genelde çevre hastaneleri tercih ediyor ethica, medicalpark, JFK, hizmet hastanesi, medicana tabi senin tercihinede bağlı biraz imkanın varsa kesinlikle tavsiye ederim.

10. 11 Mayıs 2010
  11. marsg

marsg Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ben bakırköyde özel muayenesi olan bir dr gittim... normalde haseki hastanesinde kadın doğum doktoru
    incirli de hüsnü görgen harika bir dr. öyle sakin ki mecburen sende sakin oluyorsun... normal doğumu asla istemeyen düşünmeyen ben onun sayesinde harika normal doğum yaptım. kesinlikle tavsiye ederim...
    istediğin hastaneye geliyor doğum için ayda bir muayene ücreti verirsin sadece gece gündüz ara herzaman ilgilenir... hastane dr muayenede 10 dk ayırıryor o istediğin kadar seninle kalıp muhabbet ediyor. amerikada seminerlere eğitimlere kaılıp buradaki dokorlara eğitim veriyor...

internaional hospitalda doğum yaptım çok memnunum ..

normal doğum konusunda tecrübesi çok fazla haseki hastanesinde günde 40 normal doğuma giriyormuş zamanında hesap edin işte