kadın doğuma ilk kez gitcem yardım!!!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 7 Kasım 2008 başlatılmıştır.

7 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar 2 yıllık evliyim artık çocuk düşündüğümüz için doğum dr gitmeyi düşünüyorum.kontrol için.nasıl bakıyorlar yada gidenlerin bilgisine ihtiyacım var.a.s.

2. 7 Kasım 2008
  3. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım öncelikle hayırlısı olsun inşallah.hiç korkmana ve endişelenmene gerek yok tatlım.vajinal muayene oluyor.yani kaba tabirle aşagıdan bakılıyor.ama gerek duymazsa karnından da bakabilir.hayırdır bebiş olmuyor mu ?

4. 7 Kasım 2008
  5. EU3

EU3 Guest

saol canım.yok bebek olmadığı için değilde düşündüğümüz için gitmek istiyorum yani bişey varsa boşa kürek çekmeden tedavisine bakılsın varsa diye.yani illa alttan bakılıyormu

6. 7 Kasım 2008
  7. tuana berrem

tuana berrem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    korkmana gerek yok cnm ultrasonla muayene edıyor daha sonra gerek varsa alttan muayene edıyor ama emın ol fazla bisey hissetmezsin

8. 7 Kasım 2008
  9. EU3

EU3 Guest

teşekkür ederim arkadaşlar acyip korkuyorum dr gitmekten.nedense kadınlar doğum dr dan çok korkuyorlar ben özellikle peki dr gittiğimde çocuk düşündüğümü ve muayene olmak istiyorummu diycem.kusura bakmayın acemiyim

10. 8 Kasım 2008
  11. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ilk basta uatnıyorsun sonra alıyorsun dr un çoknormal bır sey gıbı bademcıgıne bakar gıbı muyene etmesı senı rahatlatıyor. canın acımıyor korkma zaten senın caylak oldugunu anlıyorlar o koltuga oturmayı bılmıyorsun tarıf edıyorlar

12. 8 Kasım 2008
  13. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    genelde alttan muayene ediyorlar ama çokk dikkatli ol ultrason aletinin bir şekilde hijenik olasına dikkat et (genelde przrvtif takıyolar) ben ilk gittiğimde bilmiyordum bu ayrıntıyı ve hijjeni saglamadıkları için ilk kez mantar oldum...