Kadın Hisseder!

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve ros3 tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ros3
  1. ros3

ros3 Guest

Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim... Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik. Karim, her

evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatimizin gölgeleri" derdi...

Öldüğünde, yedi tane resmimiz vardı. 97'nin bir gecesinde onu aldattım. Oysa ona sürekli onu

ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar sadık kalacağımı söylerdim. Ölmeden iki hafta önce

yine aynı şeyi tekrarladım. Tuhaf bir gülümsemeyle baktı bana ve sadece: Biliyorum dedi.

İzmire kar yağdığı gün, yani bir ay önce,evdeydim. Fotoğraflarımıza bakıyordum yine... Her

çerçevenin altında bir harf olduğunu ilk kez o gün fark ettim.

- A.
    - R.
    - K.
    - A.
    - S.
    - I.
    - N.

Gerisi için yılları yetmemişti. Ama sanırım Arkasına bak yazmaya filan niyetlenmişti. Hemen

çerçevelerin arkasına baktım. Hiçbir şey yoktu. Sonra bir şey dürttü beni, hepsini teker teker

söktüm.

inanabiliyor musunuz, her birinin arkasından bir mektup çıktı! Geçirdiğimiz her sene için sevgi

dolu sözler yazmıştı. 1997'deki resmimizin içinden çıkan zarf ise simsiyahtı. Ve içinden su

sözler çıktı: "14 Mart 1997/Gözlerin bana başka birine dokunmuş gibi baktı/ Söylemene gerek

yok, biliyorum"

2002'deyiz. Onu kaybedeli 4, aldatalı 5 yıl oluyor. İçim acıyor simdi. Çünkü kadınlar biliyor, hissediyor...

alıntıdır.

2. 4 Ocak 2010
  3. Sourcream

Sourcream Sadece şükrediyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Bu yaziyi yillar once yurtdisinda okumustum ve oralarda bile olay olmustu...umarim sevdigini,karisini aldatan tum erkeklere cerceve olur!!!:mymeka:

4. 4 Ocak 2010
  5. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle hisseder. söz değil bir bakış yeter. gözlerindeki tek bakış.......herşeyi hissederim erkeğime karşı ve asla yanılmam

6. 5 Ocak 2010
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.