kadin neden beni arastirir ki simdiden ? :S ne saçma kizlar yardimm.. :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve esmergirl356 tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : esmergirl356
  1. esmergirl356

esmergirl356 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba kizlar,

su an sizden lutfen bana yardimci olmanizi diliyorum..
    cok sinirlendim cunku .. :eek:klava:
    bu sabah okula gittim normal her zmn ki gibi .. bi kiz arkadasim la ayni masada oturuyoruz bana sey diyo.. bize bi yenge geldi Seni sordu :bbo:
    ben de sasirdim kimmis filan dedim kadinin ismin den tanimadim ( ama ismi yabanci gelmedi) snra kiz yaninda da **** 'in annesi de vardi .. biliyomusun demezmi .. bi daha sok oldum :eek:lmaz:
    bu ne istir yaa... aramizda nisan yok soz yok .. 4-5 seneye anca nisanlanmak istiyoruz.. simdiden ne arastirmasi bu .. ne sacma .. :bbo: yani sanki ben kotu biriysem insanlarin dilinde kadin ogluna bu kizla gorusme dicekmis gbi pfff ... ne bu yaaa..zaten tek oglan. annemede soyledim sinirlendi .. ne bu simdiden dedi :eek:klava:
    ablam da oda kizdilar haliyle
    yani ben buna anlam veremedimm !!! sizler smdi bu cok normal her anne arastirir diceksiniz .. ama ben bunu hiç begenmedim ...:1no2:
    :çok üzgünüm: yardimci olursaniz sevinirim....

2. 19 Nisan 2010
  3. isahura

isahura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    haklı olarak alien tepki vermiş. erken davranmış hoş değil beğenmemen de gayet doğal..

4. 19 Nisan 2010
  5. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.115
    Ödül Puanları:
    463
    ne sormuşlar? bence o çok önemli.. :1closedeyes:

6. 19 Nisan 2010
  7. esmergirl356

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya zaten anne'si bisey sormamis... yanindaki yenge sormus .. yani bu demek oluyo ki ona sordurtturmus.. !!! :mymeka:
    -sizin okulda bi kiz var demis *** su isimde taniyomusun ( arkadasima)
    - oda yoo hayir demis once..
    (cunku benim 2 ismim var .. onlar 2inci sini soylemisler, ki o cok kullanilmiyo.. ark arasinda.. kizda anlamamis tabiii..)
    - kapali , bazen araplar gibi örtüyo basörtüsünü demisler, esmer .. guzel , hanim hanimcik bi kiz demis.. kadin
    sonra arkadasim ve annesi .. benim oldugumu anlamislar ve haaa o su kiz demisler ismi su ****........

Sonrasini ne dediler kiz arkadasim sormadim...ona.. o kdr saskin dimki... :umursamaz:

8. 19 Nisan 2010
  9. DerindirSiyahlar

DerindirSiyahlar Almina ve Çınar ilkokula başladı! :) Pro Üye

Beğenildi:
    540
    Ödül Puanları:
    153
    Kadın oğlunun hayatında nasıl biri olduğunu merak etmiş olabilir..Siz her ne kadar 4-5 sene var deseniz bile..Umursamaz olmaları daha mı iyi ? Bence merak etmeleri,kimin nesi diye düşünmeleri gayet doğal..Oğullarının ilişkisini ciddiye alıyorlar demek oluyor bu...Sinirlenmen çok gereksiz geldi bana..
    Ben olsam memnun olurdum aksine...Demek benden haberleri var,oğulları da beni ciddiye almış ki ailesi biliyor derdim..Böyle yıllarca çıkıp da ailesinin haberi olmayan evlilik hayallerini tek başına kuran kızların durumu daha mı iyi..

10. 19 Nisan 2010
  11. esmergirl356

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ama ilk duydugunda sende sinirlenirdin belki oyle deme aysecinarli .. :KK43::KK43:

12. 19 Nisan 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    neden sinirlendin ki ne var bunda korkacagın bişide olmadıgına göre ki bilmiyorum öyle düşünüyorum sinirlenmen tepkin gereksiz ben olsam arkadasıma sorardım eee siz ne dediniz diye

14. 19 Nisan 2010
  15. DerindirSiyahlar

DerindirSiyahlar Almina ve Çınar ilkokula başladı! :) Pro Üye

Beğenildi:
    540
    Ödül Puanları:
    153
    Tam tersi çok memnun olurdum...Sadece biraz heyecanlanırdım..Kendime güveniyorsam da ki güvenirim iyi bir intiba bıraktığımı düşünüp mutlu olurdum...
    Yani...kaydirigubbakcemile5

16. 19 Nisan 2010
  17. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    imza:cancu opuyorumnanaktan

18. 19 Nisan 2010
  19. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    çok çok normal bişey benim anlamadıgım senin annenin ve ablanın neden buna bukdar tepki verdiginizi.. 4-5 seneye nişanlanmayı düşünen siz bunu annenizle nasıl paylaşıyorsanız erkek arkdaşınzda annesiyle paylaşmış anneside annelik içgüdüsüyle tanıdıgını birine sormuş nasıl kız diye mutlaka.. ne var bunda anlayamadım doğrusuuu...