Kadın olduğumu hissetmek istiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pisicik_26 tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : pisicik_26
  1. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bu konuyu açıp açmamak arasında çok gittim geldim ama birisiyle paylaşmazsam çatlıcam artık..
    1 senelik evliyim ve 2.5 aylık kızım var evlendikten 2 hafta sonra hamile kaldım isteyerek tabi eşimlede 4 senelik bir flört dönemimiz var..
    ama sorunum şu eşim beni cinsel yönden istemiyor hamileyken bebeğe zarar geicek diye uzak duruyodu tamam zaten düşük riski ve erken doğum riski vardı ama evlendiğimizden beri en az 15 günde bir oluyo daha erken olmadı hiç oda benim zorumla...
    eşim 2 3 aydır işsiz şimdi bi otelde işe başlıcak ya beni aldatırsa? otel ya nebilim daha tedirginim...
    niye böylesin dediğimde ben cinselliğe çok meraklı değilim diyor ama bi yerde açık saçık birini görse gözlerini alamıyo ayrıca doğumdan hemen sonra kilo verdim sadece az cık bi göbeğim var yani fiziğimde güzel çevremdeki insanların tabiriyle çekiciyim ama niye böyle oluyo ne yapmalıyım lütfen yardım edin....

2. 7 Mayıs 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Eger dogumdan sonra böyle oldu deseydin..muhtemelen seni artik farkli görüyor anne kisiligini düsünyor derdim....fakat evlendignizden beri böyle diyorsun...yani belkide adam cidden cinselige pek fazla merakli degil!!CADIARZU

Olabilir arkadasim..her erkek öyle cok istekli falan olacak diye birsey yokki!!:nazar:

Fakat her ne olursa olsun nasilki biz kadinlar eslerimizi bazen istekli olmadigmiz halde memnun etmeye calisiyorsak erkeklerde bunu yapmali kanimca...yoksa bu sorun aranizda sogukluk yaratabilir...benneyaptımki

Konus yinede esinle...aklina kötü seyler getirme bence...aldatmak isteyen oteldede aldatir ofistede...:kahve:

4. 7 Mayıs 2009
  5. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Belki de eşinin libidosu düşüktür CADIARZU
    Ya da başka sebepleri vardır.
    Bence rahatsızlığını çok açık bir dille belirtmelisin,dolambaçlı yollardan değil,çözüm arayışlarına girerek,o da paşa paşa seni dinlemeli .
    Bu dert sadece senin değil,senin rahatsızlığından ötürü onun da derdi olmalı..
    Ben böyle iyiyimler bu meselede sökmez:1no2:

6. 7 Mayıs 2009
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Eğer sizinle kilonuz için (ki olmadığını yazmışsınız) birlikte olmuyorsa durum vahim. (Kilolu ve 19 yıllık evli bir bayan olarak eşimden bugüne kadar böyle bir tepki görmedim, görmüyorum)
    Belki gerçekten cinsellikten hoşlanmıyordur eşiniz. Ne bileyim her insan farklı farklı her erkekte cinsellikten hoşlanacak diye bir kural yok.

8. 7 Mayıs 2009
  9. TheShe

TheShe Guest

Bence de çok fazla cinsellik istemiyor olabilir, ama kadınlar yıllarca eşleriyle canları istemese de birlikte oluyor, bence sen de eşinle konuş ve cinsel hayatınızın sana yetmediğini anlat. Bu şartlarda da seni aldatacağını sanmıyorum, en azından cinsel anlamda.

10. 7 Mayıs 2009
  11. sherin

sherin olur olur bal gibi olur Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım eşin öyle diyosa doğrudur cinselliği arayan bir tip değidir öyle aldatır falan diye düşünme her karı kocada hergün sex yapmıyordur zaten ama sen çok da kafana takıyorsan iyice konuşursun eşinle

12. 7 Mayıs 2009
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    4 yıllık bir flört dönemi ve 1 yıllık evlilik birbirinize epeyce alışmış ve birbirinizi anlıyor olmalısınız.

seksi dekolteli şeyler giyip birazdaha çekici bir hale girseniz o zamanda mı tepkisi aynı?

yani açık saçık birini görse bakıyor demişsiniz. bu konuyu onunla konuştunuz mu?

14. 7 Mayıs 2009
  15. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canlarım benim konuşuyorum ama hep cevap aynı ben sekse düşkün değilim ama sen çok çekici bi kadınsın diyor...
    dekolteli kıyafetler mini gecelikler jartiyer hatta bornozla yanında durduğumda bile tv bakıyo ne kadar sinir bozucu bi durum bi kadın için...
    nasıl olurda bi erkeğin yanında çıplak durursunuzda tepki vermez anlamıyorumki...
    aslında çok utanıyorum bunları anlatırken ama başka çarem yok patlıcam yoksa...
    peki niye başka kadınlara bakıyo tv yada dışarda...
    ben gerçekten güzel bi bayanım bunu eşim dahil herkes söylüyo ama gerçekten bilmiyorum kafam allak bullak oldu...

16. 8 Mayıs 2009
  17. TheShe

TheShe Guest

Bence kendinde hata aramaktan vazgeç, yani beğenmiyor mu falan deme asla. Eşin güzel olana bakıyor ilgi duyuyor ama cinselliği çok sevmiyor demek ki, bunu da konuşarak aşmaya çalışmalısınız.

-huzur- bunu beğendi.
  18. 8 Mayıs 2009
  19. ozdenarda

ozdenarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    eşin hem gerçekten çok cinselliğe düşkün olmayabilir hem de siz evliliğin en başında çocuk olduğu için de olmuş olabilir flört döneminizi bilemiyorum cinsellik varmıydı sanırım yoktu evlenince de henüz alışamadan hamilelik doğum derken böyle olmuş olabilir biraz daha sabredin zamanla rayına oturacaktır
    mutluluklar dilerim