kadına farklı bir kişilik kazandıran ANNE lik

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Sudem tarafından 13 Kasım 2007 başlatılmıştır.

13 Kasım 2007
    Konu Sahibi : Sudem
  1. Sudem

Sudem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet anne olmak kadına farklı bir kişilik kazandırır toplumda faklı bir bakış açısı oluşur...

2. 13 Kasım 2007
  3. Başarım

Başarım Guest

valla kıme ne kazandırır bılemem ama allah herkese o kutsal gorevı versın bende anneyım yavrum ıcın dunyaları delerım oglumu cok sevıyorum anne olmak cok guzel bı duygu onsuz bıyere gıdemıyosun ondan kopamıyosun sureklı senı ıstıyor onu emzırıyosun daha ne dıyımkı ıyıkı anneyım ıyıkı oglumu dogurmusum

4. 15 Kasım 2007
  5. k.79

k.79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allahıma binlerce şükür ki annelik gibi kutsal bir duyguyu bana yaşattı.kızım benim canım keşke evlenir evlenmez anne olsaydım

6. 16 Kasım 2007
  7. liliyana

liliyana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    annelik zor zanaat bayanlar bitmiyor öle yedir içir üstünü başına derle topla....
    bitmiyor işte bunlarla emek istiyor özveri istiyor,fedakarlık istiyor benim kızım 2,5 yaşına girdi ama doğdu doğalı doğru dürüst uyku uyuyamıyoruz hala bir düzene giremedi sosyal yaşam sıfır bu arada çünkü çalışıyoruz ama evladımızdan bütüngün ayrı kaldık özledik oda bizi özlemiştir diyoruz işten eve koşarak gidiyoruz e çocuklada biryere gitmek çok zor zaten peşinde koşmaktan gittiğin yeride anlamıyorsun keyif alamıyorsun sanırım bunların hepsini o büyüyünce yapabileceğiz.yani sürekli bir fedakarlı durumu annelik uykundan,yemeğinden,sinirlerinden,hayatından,eşinden,herşeyden herkesin bunu kaldırabileceğini sanmıyorum anne olmadan önce psikolojik olarak kesinlikle kendinizi hazırlamanız gerekiyor yoksa ağır depresyona sebep olabilir diye düşünüyorum insanların alışkanlıklarından vazgeçmesi çok zor çünkü.annelik zor zanaat...

8. 21 Kasım 2007
  9. pink_girl

pink_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 1,5 yıllık evliyim ve gercekten anne olmayı cok istiyorum.allah hepinizin evlatlarına saglıklı uzun ömürler versin ve bana da anne olmayı nasip etsin:)

10. 21 Temmuz 2008
  11. damla1986

damla1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 1 yıllık evliyim anne olmayı tabiki çok istiyorum ama kendimi daha hazır hissetmiyorum inşallah doğru zamanda Allah banada olmayanlarada anneliği nasip eder

12. 21 Temmuz 2008
  13. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    anne olmadan önce evliliğini doya doya yaşamalı insan.çocuk olunca hayatın ona endeksleniyor çünkü.ben eşimle 2 sene flört ettim.3 senelik evlilikten sonra bi oğlumuz oldu.çok mutluyuz.herşey planladığım gibi oldu.