kadının değerini ya gidince ya baskasiyle olunca anlarlar

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 8 Şubat 2008 başlatılmıştır.

8 Şubat 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Erkekler garip, sen severken simarirlar, sevgini har vurup harman savururlar, kiymet bilmezler, hele de cok sevdigini belli edersen iyice gozunden dusersin...Hepsi degil ama cogu...

Ama ayrilirsan ve mutlu gorunursen uzaktan veya yaninda baskasini gorurlerse veya oyle bir ihtimal dogarsa hemen degerli olursun, ulasmaya calisirlar, gel yeniden baslayalim demeye cesaret edemeseler de bakislariyla belli ederler...

Kiymetini, sevgiyi yasarken, kadin seviyorken de degil gittikten sonra anlarlar..

2. 8 Şubat 2008
  3. zeycen

zeycen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğru diyorsun bacım ama aynı şey bizim içinde geçerli gerçi daha beni çok seven adamın kıymetini bilmemezlik yapmadım :1closedeyes:ama aramızda illa ki vardır istisnalar

4. 8 Şubat 2008
  5. zeycen

zeycen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    he bu arada bir erkekten geçen gün duydum bu sözü, birini önceliğin haline getirirsen onun sadece şeçeneği olursun... bu cümle onları yeterince açıklıyor sanırım

6. 15 Şubat 2008
  7. Princess

Princess Guest

kesinlikle katılıyorum.benim başıma geldi.
    adam eski sevgilisinden köşe bucak kaçarken,kızı başkasıyla görünce anında geri dönmeye çalışmaya başladı..
    o kadar şaşırtıcı ki belki 10dakikada her şey değişiyor. bir anda tam tersine dönmüş bir erkekle karşılaşıyorsunuz.

8. 15 Şubat 2008
  9. EU1

EU1 Guest

kesinlikle haklısınız kızlar ! ne zaman ilgi gostermiorsunuz o zaman öncelik sizde oluyorr, erkekler cok garip yaratıklar yaaa

10. 15 Şubat 2008
  11. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Erkekleri anlamak zor!!!!Kötü Kazen

12. 16 Şubat 2008
  13. aslında sebebi basit
    siz onunla birlikteyken hatalariniza odaklaniyorlar, cevrede bisuru kiz var, disarda kendilerini daha mutlu edebilecek kizlar olduguu dusunuyorlar...

Amaaa siz onu cok sevmis ve emek vermisseniz, ayrildiginizda, o super kizlarin bulundugu hayata dalinca goruyorlar ki oyle degilmis, size kotu demisti ama megerse kiymetini bilmemis, baska kizlari taniyince, co daha kaprislileri oldugunu gorunce anliyorlar bunu. E bir de ustune siz baskasiyla birlikte olmaya baslamissaniz iste o zaman yaniyorlar. Benim begenmedigimi baskasi istemis, demek ki tercih edilen biriymis diyorlar...

Olay bu

14. 17 Şubat 2008
  15. meLikeee

meLikeee Eren :) Üye

Beğenildi:
    378
    Ödül Puanları:
    148
    nasıl yaneben su an onu uutmus gibi yapsam biriylede görünsem pişmanmı olacak yane peki bunu denesem onu tekrar kazanabilirmiyim acaba

16. 17 Şubat 2008
  17. sein kalbinde bitirmediyse ve cok kotu ayrilmadiysaniz, hala mantiginda olabilir diyosa
    belki...

18. 17 Şubat 2008
  19. meLikeee

meLikeee Eren :) Üye

Beğenildi:
    378
    Ödül Puanları:
    148

bende bitmedii.. bitmeyecekde galiba... mantıgımda olur diyo kötü derken öle syagıyı sevgiyi ciğnemedik ama ailesi yüsünden bitti bu oyunu yapmalımıyım yaaaaaaaaa