Kadınlar kadınların hayatını mahvetmeyin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve azaro tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

27 Eylül 2010
    Konu Sahibi : azaro
  1. azaro

azaro Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet kocam tarafından 4 sene önce ben kızımla tatildeyken aldatıldım hala kendime gelemiyorum.kocamın işleri bozulmuştu aslında içki içmezdi.fakat o yaz ara ara içmeye başlamıştı.arkadaş grubundan bi kız beni eve bırakırmısın demiş oda kıramamış saf!zaten gerisini hatırlamıyor.ilk önce kaldırımlara düşmüş kız gel eve nasılsa karın yok cekyatta uyur sabah işe gidersin demiş.sonra olan olmuş.bana itiraf ettiğinde ağlıyarak ben seni aldatmadım aslada aldatmam diyor.ama ben bunalıma girdim çünkü ondan hiç beklemiyordum.zamanla atlatmaya calışıyoruz bir kızımız var ilk önce onun için gitmedim zaten bırakmazdı.onca hakaretler ettim seni çok seviyorum diyor.bilmiyorum affedemiyorumda! :kızgın:

2. 27 Eylül 2010
  3. gunesligunler

gunesligunler ˜*•. ˜”*°•.˜&#822 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yaprak dökümünün fikretini hatırlattı bu olay bana ne diyim düşün ve mantıklı karar ver

4. 27 Eylül 2010
  5. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    aradan 4 yıl geçmiş. madem o zaman gitmemişsiniz. şimdi unutmaya çalışın.
    zaten gereken sıkıntıyı yaşatmışsınızdır ona.
    kendinizi rahatlatmaya çalışın. en azından aşık olup yapmamış. yada bunu yapmak için o yaratmamış bu fırsatı diyerek kendinizi bunalımdan çıkarın.
    elbette zordur. ama o an gitmediyseniz. lütfen şimdide hayatı zehir etmeyin kendinize. kızınızı düşünün.

6. 27 Eylül 2010
  7. azaro

azaro Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız aslında ama güven kırıldımı hiçbişi eskisi gibi olmuyo ve farkındamısınız bilmiyorum ama bu dönemlerde moda oldu bu en çok da bunun için paylaştım burası kadınlar kulubu birbirimizi en iyi anlayabileceğimiz yer evli erkeklerden uzak durulsun lütfen..! kimsenin vebalini almasınlar

8. 27 Eylül 2010
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.679
    Ödül Puanları:
    163
    Öncelikle Allah kolaylık versin size.
    Kadının düşmanı kadın demişsiniz ve bunu sizde doğrulamışsınız. Bakın sizde eşinize zerre kabahat yüklemiyorsunuz bu konuda, hemen bir kadını suçlamışsınız ve evli erkeklerden uzak durun demişsiniz. Ya evli erkekler? Onlarında bekar veya evli kadınlardan uzak durmaları gerekmiyor mu?
    Eşiniz sizi aldatmış ve tek taraflı olarak size olayı anlatmış ona inanmışsınız. Ya anlattıkları doğru değilse, ya sırf hatasını diğer kadına yüklemek için size böyle bir şey uydurduysa.
    Yani bu olayda her iki tarafta yarı yarıya suçlu.
    Bundan sonra hayatınız asla eskisi gibi olmayacak. Eşiniz değil ağzıyla poposuyla havada kuş tutsa sizin aklınızda bu aldatma olayı her daim olacak. Güveniniz asla yerine gelmeyecek.
    Hep söylüyorum aldatma ve şiddet evliliğin mutlaka bitirilmesini gerektiren 2 olgudur. Biz kadınlar yuvamız dağılmasın mantığı ile evliliğimizi sürdürüyoruz ama inanın bu en çok bizlere zarar veriyor.
    Yıllarca beynimizde bir şüpheyle yaşamaya mahkum oluyoruz. Sinir harbi içinde git geller yaşıyoruz.
    Bakın erkekler öyle mi? En ufak bir şeyde tekmeyi basıyorlar. Ne çoluk ne çocuk dinlemiyorlar.
    Aynısını siz yapmış olsaydınız ve aynı mazeretlerle eşinizin karşısına çıksaydınız eşiniz hangi tavrı sergilerdi? Adım gibi eminimki şimdi 4 yıllık boşanmış bir kadın olurdunuz.
    Siz affetmeyi seçmişsiniz, aradan 4 yıl geçmiş, öyleyse yapacağınız şey ya kuruntularınızla yaşayacaksınız yada geçmişe asla dönüp bakmayacaksınız.

10. 27 Eylül 2010
  11. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    4 yil az degil bence hala unutamadiysaniz
    ya gidin yada piskolojik desten alin
    belliki esiniz oldukca pisman
    en iyisi unutup devam etmek bence

12. 27 Eylül 2010
  13. tulin034

tulin034 NAZAR DEĞMESİN MELEĞİME Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Ay zor bir durum Allah sabır versin bencede psikolojik destek almak lazım

14. 27 Eylül 2010
  15. acemicadi

acemicadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    o-hooo bu halde bile hala başlığı kocana değil kadına açmışsın.
    bir hesabın varsa erkeklerle görmelisin kadınlarla değil

16. 27 Eylül 2010
  17. acemicadi

acemicadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    katılıyorum +1

bu söylediğinize kendiniz inanıyor musunuz? :KK70:

erkekler aldatıldığı zaman karısına öfkeleniyor elalemin adamına değil.
    kadınlar aldatıldığı zaman da kocasını koruyup elalemin kızına öfkeleniyor.
    şimdi diyceksin ki "yoo kocamı korumuyorum ne alakası var ona da kızgınım"
    bal gibi koruyorsun arkadaşım...

elalemin kızı gelip kocanın ırzına geçmedi ki..
    gayet de isteyerek beraber oldu.
    seven değer veren insan ne olursa olsun aldatmaz.
    sen kocanı aldatmayı nasıl aklının ucundan bile geçirmediysen O DA GEÇİRMEMELİ.

hem şu soruyu sordun mu hiç:
    sen kocanı aldatsaydın o seni affedicek miydi?

18. 27 Eylül 2010
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Kayınvalidemin bir akrabası boşandı geçenlerde.Duyunca şok olduk biz.İnanamadık gayet iyi anlaşan olumlu ılımlı dışardan bakıldığında mutlu mesut bir çiftlerdi.
    İkinci çocuğunu yeni doğurduğu zamanlarda meğerse adam aldatmış,kadında iki çocuğum var ikiside küçük mantığıyla devam etmiş evliliğine.Kızı evlenip oğluda üniversiteyi bitirip askerliğini yapınca kadın hemen boşanma davası açmış.Açıklaması şu şekilde oldu kayınvalideme ben unutmadım hep kendimi bastırdım aldatıldığım gerçeğiyle.sigorta pirimimi ödedim,yatırımımı yaptım çocuklarımı büyüttüm okuttum şimdi artık bir adama ihtiyacım yok-er geç cezasını çekecekti..Çeksin şimdi..Ne kadar akıllı dedim kendi kendime helal olsun.:lepi:
    Kadın unutamıyor zor oluyor diyorlar..
    4 sene geçmiş eğer eşinizden şimdide şüphe etmiyorsanız psikolojik destekle aşmaya çalışın bencede.Herkesin ikinci bir şansa hakkı var çünkü.