Kadınlar kolay varlıklar mıdır sizce ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve esyn tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : esyn
  1. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Dün nette müzik dinleyebilmek için bir müzik sitesine kayıt oldum yaşımı da yazdım şakkıdı müzik dinlemeye başladım 10 dk. sonra mesajlar gelmeye başladı :sm_confused: çoğuda benim yaş grubumdan CADIARZU hoşgeldin beş gittin mesajlarından sonra özel sorulara geçildi yasakkelime nereden olduğum ne iş yaptığım ismim sositososito nezaketen tek kelimeyle soruları cevapladım geçiştirdim :smiley-cool: daha sonra yanlış anlamazsam msn adresimi verip veremeyeceğim soruları başladı ve site ayarlarından gelecek mesajlara kapattım müzik dinlemeye devam ettim CADIARZU yani onların gözünde demekki nette dolaşan kadınlar potansiyel sevgili arayan kişiler kaydirigubbakcemile biz kadınlara hiçbir yerde rahat yok bunu anladım, bu konuda fikirlerinizi almak isterim :enbuyukkk:

2. 26 Aralık 2008
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Size mesaj atan, tanışmak isteyen erkekler değil mi...

Bu demek oluyor ki erkekler kolay varlıklar...şakkıdı ( İstisnalar hariç )

4. 26 Aralık 2008
  5. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Tabiiki niyeti kötü kişiler hani şu gazetelerin 3.sayfa haberlerinde okuduğumuz hastalıklı kişiler sınıfından.. Bu arada istisnalar da kaideyi bozmaz :lepi:

6. 26 Aralık 2008
  7. irna

irna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    esny canım benim,hemen taciz etmeye ne hazırlar demi.
    okey oynamayı çok severim.ama gelgör ki,isim neydi,nerde oturuyon,iş neydi ooo sanki kırk yıllık dost.yaa kardeşim !:uhm:
    sanane,ne edecen nereli olduğumu,adımı,hele o msn istemeler yokmu,yaa zaten eminim almış başını gitmiştir listen.ne kadar anlamsız geliyor hey yarabbim.ya ben seni merak ediyormuyum.otur pc. başında oyna uslu uslu iştee.:1ninca:
    vallahi bu yüzden.üyeliğim ismimi sanane,1960 olarak yeniledim.diceksinki oynama o zaman.:
    ama seviyorum,aradada olsa giriyorum.ama varya artık bu nickle kimse bir şey demiyor
    bence erkekler kolay varlıklar.:eek:klava:

8. 27 Aralık 2008
  9. schnitCELL

schnitCELL £PİRELİ PİRELLİ GÜZELİ£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hani kurunun yanında yaş misali
    bazı kolay kadınlarda var malesef...
    ihtiyaçları ve lükse düşkünlüğü uğruna,hatta bana kontür alıyor diyerek kendini 20-25 ytl için aşalatan kızlar- kadınlar var....
    dolayısıylada,bazı erkeklerin her bayan için bakış açısı aynı olsada ona bunun böyle olmadığını kurduğumuz duvarlara başını toslatarak gösterebiliriz pek ala...
    tıpkı senin yaptığın gibi esyn'cim....yerimseniben