kadınlar külübü bayanları!!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve deren23 tarafından 10 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Şubat 2009
    Konu Sahibi : deren23
  1. deren23

deren23 Guest

ilkönce kesinlikle amacımın bir polemik yaratmak olmadığını sölemek istiyorum sadce burayla ilgili sıkıntımı paylaşmak istedim..daha öncede aynı konular açılmış olabilir bilemiyorum ama bir kezde ben dile getirmek istedim..insanlar ufakta olsada büyükte olsa akıl akıldan üstündür diye buraya yazıyolar ama gerçekten bazen çok kırıcı olabiliyoruz..sadece buraya yazılan kadar yorum yapma hakkımız var olabilir karmaşık olur olmaz iki gün nete girmese yok yalancı oluyor yada erkek oluyor girememiş olabileceği aklımıza gelmiyor bende yorum yazıyorum ha belki benimde farkında olmadan olmuştur bilemicem ama konu sahibinin bilmem kaç ay önceki mesajları filan çıkarılıyo asıl konu bu yazılan buna yorum yapılması lazım değilmi bilmiyorum ben böyle düşünüyorum ha başıma geldimi hayır ben ikikere konu açtım ikisindede çok yapıcı yorumlar aldım ama bazı arkadaşlara gerçekten üzülüyorum konu sapıyo ve güme gidiyo lütfen daha yapıcı olalım herkes aynı fikirde olmaz zorunda değil kimi ak der kimi kara ama bunu daha yumuşak bi dille belirtsek bu siteye konu açmak daha keyifli bir hal alır...
    sevgilerimle...:teselli::teselli:

2. 10 Şubat 2009
  3. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

bu başlık altında yine yoğun tartışmalar olacak kanımca fikir uyuşmazlıkları yüzünden :1closedeyes:
    ama ben anlamadım suan bu başlığın amacı nedir canım yani ne için açtın :1rolleyes:

4. 10 Şubat 2009
  5. deren23

deren23 Guest

canım benim iki günden beri sapan konuların kapatılmasından iila bişi gerekmiyoki yada benim başıma gelmesi gerekmiyor diğer arkadaşalrın başına gelmesi yetmezmi sizce bu başlığı açmam için...

6. 10 Şubat 2009
  7. EU3

EU3 Guest

evet bende anlamadım amaç nedir bu konuyu açmaktaki
    kimsenin bilerek birilerini kırma isteyeceğini düşünmüyorum ben
    bir konuda herkes ne düşünüyorsa onu yazar zaten olumlu yada olumsuz
    önemli olan konuyu açan kişinin her türlü yoruma açık olabilmesi bence

8. 10 Şubat 2009
  9. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    CADIARZUfisfisfis:nazar:sengözlerimebaksanab

10. 10 Şubat 2009
  11. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.154
    Ödül Puanları:
    488

Mesajlarındaki sayılara bakarsanız daha iyi analrsınız bence sapan konuları.
    Kapanan sert dil kullanılan topicleri:1closedeyes:

12. 10 Şubat 2009
  13. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

kesinlikle...
    ben sana senin basına gelmemiş neden açıtın bu konuyu demedim sonuc olarak bu baslık altındada bi yere varılamayak bin bir türlü insan ve karakter var burda herkes aynı fikire sahip olması mümkn değil bu yüzdende anlayıslı olmak gerekir ama olunmuyo işte karakter meselesi yani bu başlık çözüm getirmicek hiç bişiye onu sölüyorum neyse bakalım görelim nereye varacak sonuc :kahve:

14. 10 Şubat 2009
  15. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    at sahibine göre kişnermiş diye bi atasözü vardir
    burada ciddiyetle samimiyetle polemik amacı gütmeden acilmiş hiçbir konu amacından saptırılmadı bugune kadar
    herkes işini gucunu bırakıp konuya yogunlasip, birilerinin dertlerine uzulup bi nebze de olsun care olabilir miyim dusuncesi ile klavyeye sariliyosa vardir efendim geçmişte açtigi konuları kurcalama hakkı
    siz dünkü mesajınıza boşanmayi düşünüyorum ne yapmaliyim bugunki konunuza istemeye geldiler
    derseniz hooopp!!
    derler...
    kimsenin kimseyi enayi yerine koymaya hakkı yok! :kahve:

16. 10 Şubat 2009
  17. deren23

deren23 Guest

canlarımmmm birdaha söleyim demin söledim ama ewet olumlu yada olumsuz bu hiç farketmez ama çok ama çok kırıcı oluyoruz tabikide yazdığımı isterseniz bir daha okuyun belki yanlış anlamış olabilirsiniz çünkü benzr cümleler kurduk krakercim

18. 10 Şubat 2009
  19. Banu7677Banu

Banu7677Banu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    153
    Evetarkadaşım haklısın hemde fazla fazla .gecenlerde babamın ölüm yıldönümüydü.burdaki arkadaşlar paylaşmak istemiştim.acınızı nasıl dindiriyorsunuz sizlerde yaşadınızmı die..burdan bir bayan arkadaş ismini bilmiyorum.bana geçmişte bir konumu pat die önüme koyup bak sen başkalarının çocuğuna sahip çıkmazsan sende böle kalırsın işte.babasızlık neymiş gibi öle bir laf dedi ki..soka girdim ve ah etmekten başka bişey gelmedi elimden..illaki burdakiinsanlar haklı olarak mı gircekler yada bu tür yorum yapanlar sütten çıkmış ak kaşıkmı?

Neyse aklımageldi paylaşıyım dedim..

Tşkler arkadaşım...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.