Kadınlar Kulübü sizin için ne ifade ediyor?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve htcvlkn tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Mart 2010
    Konu Sahibi : htcvlkn
  1. htcvlkn

htcvlkn çıkmaz yolda yol aramakta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaşlar sorumuz bu..
    yaklaşık 1 sene önce doktora gitmiştim. bana polikistik over diye daha önce adını bile duymadığım bir rahatsızlığımın olduğunu söyledi..
    gözyaşları içinde nette gezinip ne olduğunu anlamaya çalışırken kadınlar kulübü diye bir sitede bu konuyla ilgili paylaşımlar olduğunu gördüm. hemen üye oldum.aman Allahım yeryüzünde tek benim başıma geldi diye düşündüğüm şey meğer ne çok kadında da varmış.. mafoldumben
    Kadınlar Kulübü bana daha ilk andan itibaren yalnız olmadığımı hissetmemi sağladı.. :teselli:
    ve sonra ilerleyen zamanlarda siteyi keşfettikçe başka konularda da bu duyguyu yaşadım ve hala yaşıyorum..
    peki sizin için ne Kadınlar Kulübü ne ifade ediyor.. buyrun paylaşalım..:enbuyukkk:

2. 22 Mart 2010
  3. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelike güzel bi konu tebrik ederim...
    Nasıl üye olduğumu hatırlamıyorum fakat uzun süre sitenin bu kadar geniş olduğunun farkına varmamışım ...
    Hayata farklı pencerelerden bakan insanların yorumlarını özgürce yazmaları hoşuma gitti...
    Daha çok kendimden birşeyler buldum.Güzel dostluklar edindim...
    Bilmediğim ne çok şey varmış dedim..
    ıyiki bu siteyle tanışmışım..

4. 22 Mart 2010
  5. htcvlkn

htcvlkn çıkmaz yolda yol aramakta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım netten arkadaş dost olur mu diye inanmayan hatta saçma bulan arkadaşlar var.. yakın zamanda başıma gelmiş bir şeyi anlatayım.
    şu an pko tedavim bitti ve gayet güzel sonuçlandı.
    doktor koruma amaçlı bitkisel bir ilaç verdi..
    ama ilaç üretimden kalkmış yok hiçbir yerde... ara ara hiçbir yerde bulamıyoruz. doktorda bitkisel olduğu için eş değeri yok bulmaya çalış diyor. depoyu arıyoruz elimizde hiç yok ancak bir eczanenin elinde kalmışsa bulabilirsiniz. stoklar tamamen tükendi dediler.
    sonra birden kk geldi aklıma. özel msjla ulaştım arkadaşlara. kızlar bana bu ilacı bulmama yardım edin türkiyenin dört bir yanına haber gitti yani..
    sonra benim canım arkadaşım hatun_kvn zonguldakta bulup gönderdi ilacı bana..
    netten arkadaş olur mu diyen arkadaşlarım şok geçirdiler hatta bir iki tanesi üye oldu
    bu kadar özel benim için yani..

6. 22 Mart 2010
  7. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148

Senin adına cok sevindim canım inan buradaki dostluklar bazen reelden daha sağlam oluyor buna emin ol...
    Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun...

8. 23 Mart 2010
  9. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Benim içinde sitenin yeri çok özel bazen sitede sorun oluupta giremediğim zaman kendimi boşlukta hissediyorum ve zaten nettede tek takıldığım yer diyebilrim.

10. 23 Mart 2010
  11. BenGulsu

BenGulsu Kiymetlim,Devrimim ve Rüzgarim Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    dostluk ,paylasmak ve benim gibiler var demek,eglence yasam cok güzel burasiyaaaaaaazemuszemuszemuszemusa.s.

12. 23 Mart 2010
  13. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    valla benim kafamı dağitan tek yer burası.. burda hemcinslerimle dertleşiyorum mutluluğumu paylaşiyorum onlara tavsiyelerde bulunuyorum bazılarına çemkiriyorum bazıları bana çemkiriyo.. bazılarına akıl danısıyorum.. iyi ki var valla bu site.. her ne kadar sevgilim girmemi istemese de.. oraya girip baskalarının sevgililerine sinirleniyosun feminist damarın kabarıyo gelip bana çemkiriyosun dese de iyi ki giriyorum oh canıma değsin.. yaşasın kadın olmak...

14. 23 Mart 2010
  15. AnGeL3432

AnGeL3432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kafama bi şey takıldığında yada herhangi bi sorunum olduğunda başka sitede bulmuyorum kendimi... Tek sitede çarelerime çözüm buluyorum, çok eğlenceleri, bilgi hazinesi geniş konu kapasıma sahip site ve anlayışlı - sevecen arkadaşlar görüyorum ..... Seviyorum Seni KK opuyorumnanaktan

16. 23 Mart 2010
  17. _NURUM_

_NURUM_ Guest

tam bi bilgi bankası.ne ararsam bulabiliorummm.
    burda kazanmış olduğum dostlukların yeride benim içinn çok özell.
    derdini ,sıkıntını yada mutluluğunuu paylaşıosunn.
    bi gün girmezsemm aklım burda oluyoo.
    KK benim için artık vazgeçilmezler listesinde:enbuyukkk:

18. 23 Mart 2010
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.