Kadınlar Kulübünden İnfertil Çiftlere Özel Online Tedavi Danışmanlığı

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve Kazen tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

  10 Ocak 2009
  Konu Sahibi : Kazen
 1. Kazen

  Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  12.375
  Beğenildi:
  17.207
  Ödül Puanları:
  488
  Kadınlar Kulübü’nden
  İnfertil Çiftlere Özel Online Tedavi Danışmanlığı

  Kadınlar Kulübü, Maya Tüp Bebek Merkezi işbirliğiyle infertil çiftlere tüp bebek yöntemleri hakkında doğru bilgiye daha kolay ulaşmasını sağlamak amacı ile online tedavi danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

  Tüp bebek ile ilgili her türlü soruyu, uzman doktorlar ile buluşturan ve cevaplandıran Tüp Bebek Forumu’na katılabilmek için Kadınlar Kulübü üyesi olmak yeterli. Forum; kısırlık, tüp bebek tedavisi, başarısız tüp bebek tedavileri, tekrarlayan düşükler gibi pek çok konuda başvuru noktası olmayı hedefliyor. Foruma katılanlar, yönelttikleri sorular aracılığıyla; tüp bebek tedavisi hakkında merak ettikleri pek çok konuda online danışmanlık hizmeti alabiliyor. Foruma katılın soru ve sorunlarınızı iletin, uzman doktorlar yanıtlasın.

  Maya Tüp Bebek Merkezi tarafından desteklenen ve tüp bebek konusunda bilimsel anlamda danışmanlık veren “Tüp Bebek Forumu”na gelen sorular Maya Tüp Bebek Merkezi’nin uzman doktorları tarafından en kısa sürede yanıtlanıyor. Soru yönelten çiftlerin varsa daha önce yapılmış tetkikleri ışığında değerlendiriliyor. Kısa süre önce hizmet vermeye başlayan ve çiftlerin ücretsiz tıbbi danışmanlık almalarını sağlayan “Tüp Bebek Forumu”na yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda infertil çift yoğun ilgi gösteriyor. Kadın sağlığı ve yardımcı üreme teknikleri hakkında her türlü soru ve sorununuzu “Maya Tüp Bebek Forumu”na danışarak çözebilirsiniz.

  Her ay bir kişiye ücretsiz tüp bebek tedavisi

  Kadınlar Kulübü, anneliği yaşamak isteyen anne adaylarına çok özel bir de fırsat sunuyor. Tüp Bebek Forumu içindeki anketi dolduran 750. kişi Maya Tüp Bebek Merkezi’nde ücretsiz tüp bebek tedavisi ve konaklama hakkı kazanacak. Anketi dolduran bütün üyeler ise “Maya tüp Bebek Merkezi’nin Bütünleşik Tedavi Planı”ndan yararlanma hakkı kazanacak. Kampanya 16 Şubat 2009’da sona erecek ve her ay tekrarlanacak.

  Bilgi İçin:
  Maya Sağlık Grubu / 0312 4482221
  Nurgül Acar Sayhan