Kadınlar niye aldatır?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve 4344 tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

17 Kasım 2012
    Konu Sahibi : 4344
  1. 4344

4344 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aldatmak tabiki bi insanını yapabileceği en son şey bence.yani insan aldatıyorsa sevmiyordur.sevmiyorsa neden ayrılmak yerine aldatır?

2. 17 Kasım 2012
  3. eylul166

eylul166 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    83
    çok basit,düzeni bozulsun istemiyordur ama artık kocasına aşık değildir ,
    başka arayışlar içindedir ,
    macera peşindedir filan gibi liste uzar gider.
    ben evli erkeğin olabileceği gibi kadınında aldatabileceğini düşünürüm hep ,
    eğer o evlilikte bişeyler tükenmişse ve başka birine aşık olunmuşsa o evlilik önce bitmeli ,
    sonra diğeri ile ne yaşanıyorsa yaşanmalı ,aksi halde karşındakini kandırmaya ,hatta etrafındakileri kandırmaya lüzum yok ,
    paşalar gibi çıkarsın boşanmak istiyorum dersin biter ,sonra ne yaparsan yap..

4. 17 Kasım 2012
  5. ATTRAENTE

ATTRAENTE ACTA EST FABULA Pro Üye

Beğenileri:
    1.315
    Ödül Puanları:
    113
    Aldatmak şahsiyetsizliğin getirdiği bir davranıştır. İnsanlar buna binlerce sebep bulur ama aslında hiç bir bahanesi yoktur.

Kadın olsun erkek olsun, aldatan insan aldanır, ilahi adalet elbet tecelli eder. Sadakat duygusu insanın kendine olan saygısı içindir, bunu bilmeyen insan aldatır, kendini saymayan, kendi ile barışık olmayan insanın yapacağı iştir.

İlişkiler sürmek zorunda değildir, insan başka birini sevebilir ama ne olursa olsun böyle bir durumda ayrılmalıdır insan, kendine olan saygısı için ayrılmalıdır.

6. 17 Kasım 2012
  7. breathin

breathin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben aldatmanın sevgiyle değil karakterle ilgili bi olay olduğunu düşünüyorum.karşısındakini çok sevip de yine aldatan kadınlar da gördüm.bu bence bi yerde doyumsuzluk, yeni macera arayışı ve karşındakini kaybetmekten korkmuyo olmakla ilgili bişey..ama nolursa olsun iğrenç.

8. 17 Kasım 2012
  9. kadesa

kadesa FiKRiMiN İnCe GüLü Pro Üye

Beğenileri:
    852
    Ödül Puanları:
    113
    erkek de kadın da aldatmak daha kolay olduğu için aldatır..eşinin karşısına geçip ben başkasına aşık oldum ve ayrılmak istiyorum demek biraz yürek ister..insanlar bunun yerine daha kolay olan aldatma yolunu serçer..ikisini de idare etmek kolaylarına gidiyor galiba..evde bir tane dışarda bir tane!

ama burada aldatılan karşı taraf mıdır yoksa insanın kendi şahsiyeti midir orası ayrı tabii..

10. 17 Kasım 2012
  11. pantera14

pantera14 Allah'ım ol de olsun! Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    erkek olsun kadın olsun bana göre karşıdakininn yetmediği yerde aldatır insanlar :KK31:

12. 17 Kasım 2012
  13. BenKader

BenKader Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Niye sadece kadın diye sordunuz anlamadım

Bu işin kadını erkeği yok, her cinste çok çirkin

Kaldı ki istatistik yapılsa erkekleri kimse geçemez bu konuda sanırım

Hem ahlak hem dinden yoksun kimseler evli oldukları halde başka kimselerle yasak şeyler yaşamayı marifet sanır ve deve kuşu misali kafasını kuma gömünce saklanabileceğine inanır..

14. 17 Kasım 2012
  15. 4344

4344 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aldatmanın kadını erkeği yok elbette.aldatma aldatmadır.sadece etrafımdan o kadar çok aldatan erkek gördüm duydum ki artık şaşırmıyoruz buna.ama geçenlerde dışardan bakıldığında çok güzel görünen bi evliliği ve kendisine aşık bi kocası olan bi kadının da kocasını aldattığını duyduğumda çok şaşırmıştım.o yüzden kadın niye aldatır dedim.yoksa aldatmak her cinsiyette çirkin tabi.

16. 17 Kasım 2012
  17. BenKader

BenKader Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Erkeklerin aldatmasını normal karşılayanlar kadınlarınkini de o derece normal karşılamalı bence

Erkek neden aldatıyorsa kadında o yüzden aldatıyordur.

Bana göre ikisi de anormal..

Ters giden birşeyler varsa önce adam gibi boşanıp sonra ne nane yiyeceklerse yesinler..

18. 17 Kasım 2012
  19. Dionisa

Dionisa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aldatmak karaktersizliktir.
    Sana kayıtsız, şartsız güvenen insana yapabileceğin en büyük hakarettir.
    Sen benim işime yaramıyorsun artık diyememenin farklı bir yoludur.

Aldatan erkekte, kadında sevginin ne demek olduğundan bir haber olduğu için aldatır
    Ya iğrençlikten öte cinselliğe düşkündür eşi tatmin edemiyordur
    Ya da gerçekten hiç bir şey haketmiyordur evliliğine/ birlikteliğine karşı

İki cins içinde mide bulandırıcı olmaktan başka bir şey değil
    Ha zorla evlendirilenler, sevmeden evlenenler filan vardır genelde hep bu bahane sürülür öne
    O zaman ayrıl , bitir ilişkini kardeşim

Bir insanın sana güvendiğini bile bile yalan söylemek / aldatmak ona yapılacak en büyük kötülüktür bence.