kadınlardan ıtıraflarr=)))

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve yapra_k tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yapra_k
  1. yapra_k

yapra_k Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hayır demeyi severiz!
    • Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider.

• "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır.

• Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinden kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız.

Ağlamak silahımızdır!
    • İsteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız.

• Terk edildiğimizde veya reddedildiğimizde üzüntümüzü gidermek için sığınacak bir omuz ararız. Bu da genellikle eski sevgilimizdir.

• "Çok sarhoştum, bir şey hatırlamıyorum, aslında seni arkadaş, olarak görüyorum" sözlerini mutlaka kullanmışızdır. Amacımız karşımızdakinin gururunu kırmamaktır. Tabi bununla demek istediğimiz "kırılma ama seni beğenmiyorum veya senden hoşlanmıyorum".

Unuttuk deriz!
    • Aslında her şeyi hatırlar ama sadece sorunlardan kaçmak için unutma yoluna gideriz.

• Gururumuz incindiğinde bunu düzeltecek ve her aradığımızda yanımıza gelecek bir erkek mutlaka vardır.

• Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omzunda onun için ağlarız.

Unuttuk deriz!
    • En heyecanlı filmlerde bile o kendisini filme kaptırmışken biz neden elimizi tutmadığını düşünmekten filmi kaçırırız.

• Daima rejim yaparız ama bunu sadece kilo verebildiğimiz zaman duyururuz.

• Sabahları eşimiz uyanmadan, saç, baş ve diğer gerekli hazırlıkları yapmış oluruz.zemuszemus

2. 15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yapra_k
  3. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    kaydirigubbakcemile3 hemen hemen hepsi doğru valla