kadınları kötüleyen bir hikaye

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve damla85 tarafından 20 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : damla85
  1. damla85

damla85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kendisine blog açan genç bir yazar kadınlara pek de iyi bakmayan kısa bir hikaye yazmış bir okuyun allahaşkına... bence düşüncesi çok kötü.Kötü Kazen

SENTETİK
    Yaz mevsiminde İstanbul çekilmez olur. Ama ikindi vakitleri müstesna… Şehrin gri sokaklarına ve kalabalık meydanların ekzos dumanlarına bir de yakıcı güneş eklendi mi, insanın bu karmakarışık şehirden kendini dışarı atası geliyor. Ardına bakmadan uzaklaşmak istiyor. Ama o güzelim ikindi vakitleri yok mu… Güneşin zalim ışıklarını üzerimizden çekerek insafa geldiği anlar. Havada ayrı bir berraklık, bir ışıltı, bir parlama ki sormayın. İstanbul’un en sevdiğim anları, bu yaşlı şehrin yaz ikindileridir… İşte bizim ilk çıkmamız da böyle bir yaz ikindisinde oldu. Hava berraktı ve benim gönlüm neşeliydi. Sertap ile Beşiktaş’ta bir kafede oturuyorduk. Ben hareketliydim o ise biraz donuktu. Ben boğaza karşı çayımı yudumlarken ve ardı ardına inanılmaz espriler patlatırken, Sertap kayıtsız şekilde bakıyordu yalnızca. Sertap o gün benim gözlerimin içine çok yakın bir yere bakıyordu ama benim gözlerimin içine tam olarak bakmadı bir türlü. Ben sürekli konuşuyordum. Konuşmadığım zaman onunla aramda bir bağın kopacağını düşünüyordum. O ise hep susuyordu. Yalnızca gözlerini mıhlamıştı benim gözlerimin içine çok yakın bir yere... Aklı yoktu kafasında o kafedeyken, biliyorum. Nihayet konuşmayı kestim. Hafif müterennim, ellerini tuttum. Elleri soğuktu. Kıpırdamadı bile. Sertap öylece durmayı sürdürdü. Bir elim onun ellerinde, boğaza bakmayı sürdürdüm. Bir yanda Sertap, bir yanda inci gibi boğaz, iki güzellik birden başucumda duruyordu. Zarâfet havuzu böyle bir şey olsa gerek… Daha sonra Sertap’ı Eminönü’ne götürdüm. Ben kendime balık ekmek aldım. Sahil kenarındaki dandik naylon taburelere oturup yedim. Sertap yemedi. Yiyemedi. O beni izledi ben dürümü pek de kibar olmayan bir şekilde lokma lokma ağzıma dizerken. Daha sonra onunla denize, balıklara simit attık. Yem aldım ben yaşlı kadından ve kuşları etrafımıza topladık Yeni Camii’nin önünde. Sertap hemen ayakları yanına bırakıyordu yemleri. Kuşları dizinin dibine çekmek istiyordu anlaşılan. İnanın bana saatlerin nasıl geçtiğini anlamadım Sertap’layken… Bu gün benim haftada tek tatil günümdü. Onu da Sertap’la çok çok güzel bir şekilde geçirdim. Gerçi o bir şey yapmadı ama bulunması benim gönlümü hoş etmeye yetti bile. Eee biz erkekler böyleyiz napalım. Yanımızda hiçbir şey yapmadan ve hiçbir işe yaramadan duran kızları severiz. Yanımızda bulunmalarını isteriz. Bende o gün öyle yaptım bütün gün Sertap’ı yanımda taşıdım. Onu sırtıma alıp otobüslerle dolaştım bütün gün. Pek ağır değildi ama şekli insan şeklindeydi ve boyu insan boyu kadardı, yani hantaldı. Sertap plastik, cansız bir mankendi. İflas eden bir Laleli esnafından almıştım onu. Hafta sonları yalnız kalmayayım, birlikte gezelim diye. diye… Yaşayan kızlardan umduğumu bulamadım.

kaynak: www.muallakhikaye.kadinlarkulubu.com

Son düzenleme: 11 Ocak 2009
  2. 20 Temmuz 2007
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488
    benje buuu kendindenbahsediyyyyyy:1closedeyes:jeyyar:Roflol::Roflol:
    yada bu tımarhaneden kacan deli....:Roflol: jeyyar

4. 20 Temmuz 2007
  5. gamzelimm

gamzelimm Guest

çok ilginç bir şey doğrusu ama nede güzel yazılmış.. hoşuma gtti doğrusu emeğine sağlıkk

6. 20 Temmuz 2007
  7. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Bu adama mutluklar dilerim KK adina:)

8. 20 Temmuz 2007
  9. gediz

gediz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    güzel ama sıkıcı bir hikaye

10. 20 Temmuz 2007
  11. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    kadınları kotulerken delı oldugunu atlayan bı herıf :KK70:

12. 20 Temmuz 2007
  13. EU3

EU3 Guest

Bence acilen ruh doktoruna görünmesi gerekiyor tatlicadiarzu

14. 21 Temmuz 2007
  15. nuriye

nuriye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence burda kadınları kötülememiş gibi durum.yanına şişme bir bebek almış yanlızlığını gidermek için.acaba bu adamın kendine güvenimi yok...

16. 21 Temmuz 2007
  17. My Way

My Way Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bir kötüleme göremedim.yaşayan bir kadın bulamadığı için günü bir vitrin mankeniyle geçiren zavallı bi adam işte

18. 24 Temmuz 2007
  19. damla85

damla85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkdadaşlar size duyurduğum bu şeyi, okuyup tartışmışsınız ne güzel, ama bazı arkadaşlar bu hikaye de kadınların kötülenmediğini, ve hatta hikayenin çok çok güzel bir hikaye olduğunu söyliyip duruyor. buı nasıl kadınlar kulubu allahaşkına???????
    :eek:klava: