Kadınlığın gizemli sırları

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve asinaz24 tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : asinaz24
  1. asinaz24

asinaz24 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sizden fikirlerinizi bekliyorum,demek istediğim evli bi kadın evinde,ev işlerini,yemekler,ev düzenini,eşinine karşı sorumluluklarını,ve de en öenmlisi bir bayanın kendisine bakımı nasıl olmalı,nasıl giyinmeli,nasıl davranmalı, ve de bakımla ilgili fikirlerinz var mıdır,vücut,yüz dişler,kulaklar,saçlar vsvsvs...
    bu konuda fikirler olursa çokkkkk mutlu olurum,bu arada hepinizi çok seviyorum,bayanlar birbirimize yardım edebilmek ve de paylaşabilmek inanın bana çokkk güzelmiş...:)kaydirigubbakcemile2

2. 25 Mart 2009
  3. EU3

EU3 Guest

arkadaşım sanırım yanlış yere açtın konuyu. (hiç bir başlığa uymayan yazılar) yada güzellikle ilgili bölüme aç bence.burada problemleri olanlar konu açıyor.problemin varsa bilemem ama umarım yoktur.

4. 25 Mart 2009
  5. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Öncelikle oldugun gibi davranmalisin canim.
    Sirf esinin istegi icin degil, kendin icin bakim yapmalisin.
    Mesela hangi sac kesiminden hoslanirsin? Hangi göz makyajini daha cok seversin?
    Bunlari yap..
    Bir bayan herseyden önce kendi hosuna giden seyleri yapmali.

Hergün temizlenmesi gereken vücut bölgelerini erinmeden temizlemelisin, mesela disler.

Onun disinda ara sira farklilik yaparsanda esinin hosuna gider; mesela sacini farkli topla, makyajini farkli yap..

evli degilim, tecrübesiz bir bayanin önerileri bunlar, evli bayanlarinki belki daha isine yarar canim:)

mutluluklar diliyorum